Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Mik a kedvenc UAD pluginjeitek?


Tetsuo

Kérdés

  • Válaszok 146
  • Created
  • Last Reply

Recommended Posts

22 perccel ezelőtt írta gabo:

Amit nem sikerül 50 sávban elmondani, az 200-ban sem fog menni!

Ez így meg azért nem teljesen igaz, mert ahogy volt már róla szó, csak a dob simán lehet 20-30 sáv triggerekkel együtt.
Egy szimfonikus metal lemez pedig nem áll meg 2-300 sáv alatt, akármit is csinálsz.
Az utóbbi évtizedekben teljesen megváltoztak a zeneszerzési, felvételi, keverési eljárások,  új műfajok, új hangzások jöttek létre, stb.
Mondhatom én nekik, hogy szimfonikus metal helyett játszanak inkább ZZ topot, de nem biztos, hogy nagy sikert fogok aratni az ötlettel. :)

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta deneverstudio:

Ja. Ez a gáz a natív cuccokkal, hogy lószarra sem elég a teljesítmény, ami egy i7-es gépen van.
Vagy futtatsz egy rakás középszar, semmirevaló cuccot, vagy néhány valóban jót.

Van már i9 is!

 

Link to comment
Share on other sites

Kicsit temaba vagoan:

valami emlekem van arrol, hogy korabban lehetett tobb gepet osszekapcsolni node-szeruen, hogy a processzor-eroket osszedva, amolyan szuperszamitogepeket lehetett letrehozni. (Ma a bitcoin banyasz gepek ilyenek talan)

ezek a probalkozasok elhaltak?

Link to comment
Share on other sites

10 perccel ezelőtt írta NeoC:

valami emlekem van arrol, hogy korabban lehetett tobb gepet osszekapcsolni node-szeruen, hogy a processzor-eroket osszedva, amolyan szuperszamitogepeket lehetett letrehozni. (Ma a bitcoin banyasz gepek ilyenek talan)

ezek a probalkozasok elhaltak?

A Steinberg kínlódott valami ilyesmivel, de szokás szerint ez sem működöt rendesen, ha jól tudom, így nem terjedt el.
Mondjuk ebben amúgy sem hiszek. Még egy gépet sem könnyű rábeszélni a megbízható munkára, nemhogy többet együtt. :)

Link to comment
Share on other sites

9 perccel ezelőtt írta NeoC:

2,3 MFt-ból már meg is vagy, pluginek nélkül...:)

De, ha hat db octo kártyát veszel egyszerre, már biztos adnak valami giftet mellé.

Azt persze nem tudom, hogy egy 48 Sharc procis rendszer mire lehet elég.....

Szerk:

De, már tudom: el tud futtatni egyszerre 48 db 1073-as (új) plugint, sztereóban.

Link to comment
Share on other sites

31 perccel ezelőtt írta NeoC:

valami emlekem van arrol, hogy korabban lehetett tobb gepet osszekapcsolni node-szeruen...

Ma is lehet. De ehhez Windows Szerver verziók szükségesek... A macera, plusz a rossz ár/érték miatt inkább ne menjünk ebbe bele.   :-)

Link to comment
Share on other sites

41 perccel ezelőtt írta NeoC:

Azt persze nem tudom, hogy egy 48 Sharc procis rendszer mire lehet elég.....

Szerk:

De, már tudom: el tud futtatni egyszerre 48 db 1073-as (új) plugint, sztereóban.

Azért ez elég vicc, hogy ennyi kártya visz el 48 db 1073-at.

Ennyi pénzért elég combos pc-t építhetsz, ami szerintem erősebb, mint 6 octo kártya. Ma már végképp "csak" a hardverkulcs a legfőbb szerepe, ami az UAD részéről érthető, csak sok felhasználót pont ez tartja távol. ?

Link to comment
Share on other sites

14 perccel ezelőtt írta gabo:

Azért ez elég vicc, hogy ennyi kártya visz el 48 db 1073-at.

Ennyi pénzért elég combos pc-t építhetsz, ami szerintem erősebb, mint 6 octo kártya. Ma már végképp "csak" a hardverkulcs a legfőbb szerepe, ami az UAD részéről érthető, csak sok felhasználót pont ez tartja távol. ?

De az is igaz, hogy 2,3-ert nem veszel 96 db 1173-as vasat.....

mondjuk a 1173 a szelso pelda. Azert ennyi dsp eron tobb szaz plugint futtathatsz egyszerre.

Link to comment
Share on other sites

Azert az is vicces, hogy cca 15 evvel ezelott banki, kozponti szamlavezeto rendszerek futottak 56db 386-os procival szerelt Sun-okon.... amik akkor cca 1Mrd Ft-ba kerultek.

A 48 Sharc valszeg fenyevekkel tobbet tud 2,3-ert, mint masfel evtizede 56 proci egymilliardert. Igaz, azoknal nem annyira az ero, hanem inkabb a stabilitas a lenyeg.

On.

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta NeoC:

Azert az is vicces, hogy cca 15 evvel ezelott banki, kozponti szamlavezeto rendszerek futottak 56db 386-os procival szerelt Sun-okon.... amik akkor cca 1Mrd Ft-ba kerultek.

A 48 Sharc valszeg fenyevekkel tobbet tud 2,3-ert, mint masfel evtizede 56 proci egymilliardert. Igaz, azoknal nem annyira az ero, hanem inkabb a stabilitas a lenyeg.

On.

off

persze az is hulye volt, aki 386 alapu szervert valasztott 15 evvel ezelott, annal sokkal hatekonyabb ultrasparc megoldasok voltak akkoriban, 1-2 evvel kesobb meg jottek az AMD64 alapu cuccok. A 386 meg kb 25 evvel ezelott volt egy kicsit is kompetens. Biztos, hogy jol emlexel?

on

Link to comment
Share on other sites

Olyan 2004 korul epitettem azt a szervertermet....

a kartya muveleteidet is iranyito cuccoknal nem szoktak a legujabb, akar teszteletlensegbol fakadoan is veszelyes technologiakat alkalmazni. Jonehany eves technologiaju, “kipirobalt”, bombabiztos szerverek voltak ezek.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...