Jump to content
Ménemszól.hu

Online tanfolyam


Tetsuo

Online tanfolyam  

58 szavazat

  1. 1. Szerinted legyen Interneten is kovetheto/tanulhato tanfolyam?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Errol ugye ne is almodjunk. :)

Ez olyan, mint az Apple ifunkcioi :), majd ha meg lesz, akkor meg ez lesz a nagy durranas.

Persze, hogy nem egyszeru. Persze, hogy ujdonsag es kell a kreativitas az interaktivitas fenntartasara es talan kompromisszumok is lesznek.

Nyilvanvalo, hogy nem adhato ilyen oktatas utan hangmernoki diploma, de nem is az a cel. ;) (Angliaban van tavoktatasu masszas-tanfolyam is. :D )

A cel az (legalabbis nekem), hogy lassunk profi vagy felprofi projekteket felepulni.

Mindig is kivancsi voltam ra, hogy pl. egy "egyszeru" techno-szamot is hogy "ir" egy Carl Craig v. Richie Hawtin, persze azt sem lattam meg soha, hogy egy magyar elektronikus zene hogyan keszul rutinosan, profin.. es itt most nem a kompresszor beallitasaira gondolok, hanem a munka-koncepciora, a lepesekre, a "szokasokra", bevalt kis rutinokra, keveresi stilusokra stb.

Tehat amit egy amator nagyon nehezen erhet el (meg amatorkent), az az, hogy belelasson egy komolyabb produkcio keszuleteibe (komolyabban, mint pl. az Akos vblogjan, ugye :) bar ott erezheto a studio feelingje, ami tetszett), szerintem ezt kene tanfolyamositani, nem pedig a hangtant, amit barki fellapozhat, barmikor.

Ezert szivesen fizetnek; viszont 0% eselye van annak, hogy egy-egy konkret hetvegere Budapestre menjek.

Dehat ez csak az en szubjektiv velemenyem, kivancsi vok a szavazasra.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Évek óta szeretnék jelentkezni egy hangtechnikusi tanfolyamra. Hivatásos zenész vagyok 1986 óta. Mit gondoltok zenészként a hét melyik napján dolgozom biztosan ? Mint a zenészek 99%-a, szombaton. Az országban fellelhető tanfolyamokra melyik napon kellene vidékről odaérnem az oktatásra ? SZOMBATON !!! Puff....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...