Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

E-Mu EMAX LCD pimp (pink?)


A/D

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Van még ilyen hely ahol itthon olcsón adnak EL fóliát? Én külföldről hoztam nem kevés pénzért. De inkább megoldom hogy egy LED kijelzőt applikálok bele. (Noritake VFD moddolt Emax I és Emax II rackem már van, viszem a következő szintiklubra ha valakit érdekel. Most jobb szeretném, ha autentikus lenne a kinézet :) )

 

Silver amúgy csinált LED-es S1000 kijelzőt olyat, amit az EL fólia nem tud. Döbbenetes kontraszt. (Az előző Szintiklubbon SP12, SP1200, EII és EIII mindegyik moddolt LEDkijelzős volt by the way...)

Link to comment
Share on other sites

Nem a reklám helye de a Conrad elektronikánál voltak 800HUF-1500HUF között 2-3éve EL fóliák. A Vákum Fluoreszcensz Display az nagyon elegáns lehet. Novation-nál nagyon bejött design-ra. Az EL-es technológiát ledre átalakítani erről mesélt egy mobiltelefon szervizes cimborám. Ott valami rücskös bordás fóliát tesznek az LCD alá és azt világítják meg egy leddel. 

Link to comment
Share on other sites

Nem a reklám helye de a Conrad elektronikánál voltak 800HUF-1500HUF között 2-3éve EL fóliák. A Vákum Fluoreszcensz Display az nagyon elegáns lehet. Novation-nál nagyon bejött design-ra. Az EL-es technológiát ledre átalakítani erről mesélt egy mobiltelefon szervizes cimborám. Ott valami rücskös bordás fóliát tesznek az LCD alá és azt világítják meg egy leddel.

Hi!

Most már picit drágább de így sem vészes az áruk:

http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&cid=212060#item=184084

Mondjuk én vettem 2db-ot az s1000-be kb 2 hétig működtek és utána kontakt hibásak lettek. Lehet hogy én bénáztam valamit de az is lehet hogy kellene nekik a saját trafójuk nem az s1000 inverteréről kellett volna hajtani.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...