Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Virus TI Snow használata effektként


nightray

Kérdés

Sziasztok!

 

Én imádom az Access Virusomat, nagyon jó hangokat lehet kitekerni, mivel én trance-s vagyok, így odáig vagyok a hangszerért:)

Ráébredtem arra, hogy a Virusnak milyen jó effektjei vannak, főleg a Reverb.

Ezért kitaláltam, hogy az egyik partot az egyik usb kimetettel együtt Reverb effektként fogom használni.

Gyönyörü hangzást kaptam. Jó ötlet, EQ, Kompi UAD-ból, Reverb Virusból.

 

De, viszont minnél több hangszert küldők a Virusba, hogy Reverbel effektezzem, egyre inkább nekiáll "recsegni", pedig a szintetizátor része kivan kapcsolva (a hangszereket a Virusból már felvettem wave-be).

Bár volt, hogy a megadott hangszer mennyiséggel elbirt, működött két percig, aztán megint elkezdett "recsegni".

De, most az a tűnete, hogy nincs reverb, még ha kikapcsolok sok hangszert (amit előtte simán elbirt), akkor is egy zajt produkál.

 

Egyébként én tökre megérteném, ha sok hangszert effektezek Virussal, hogy nem birja el.

De, amit régebben elbirt, már azt sem birja el, azért ez túlzás:)

Valakinek van valami 5lete?

 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

A "minél több hangszert küldök rivörbre" mondatnál az jutott eszembe, h simán a jelszint lett túl magas a sok hangtól, és azért recseg.

A total integrationről, meg az usb-ről én elég sok rosszat hallottam, lehet az hülyül be, érdemes lenne kipróbálni a jack lyukakon is.

Link to comment
Share on other sites

Köszi, jól hangzik, amit irtál.;)

Kifogom ma feltétlenül próbálni jack-n is.

 

Egyébként, úgy csináltam, hogy alacsonyabb jelszinten küldtem a jelet a Virusba, s Virus USB-s kimenetét hangosítottam fel.

Pl. Pad-eknél -20db -l küldtem a Virusba, a Lead-t olyan -15db -l (send effektként).

 

Majd megosztom a kisérletezés eredményét ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma már nem próbáltam ki jack-l, de megismételtem az előző "kisérletet".

Tökéletessen működik a reverb, ugyanekkora "terhelésnél" is:)

Szóval nem igazán értem, hogy néha mivan a Virusal.

Imádom a VirusTI Reverb-t az biztos.:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...