Jump to content
Ménemszól.hu

Dühöngő


LP-filter

Recommended Posts

8 órája írta cisco:

Milyen tisztítószert ajánlanátok, ami nem tesz kárt a festésben, de leszedi az ujjlenyomatokat 

Alkohol a legjobb zsíroldó és hamar párolog, ellenben a vízzel! Ha patikában nem kapsz tiszta alkoholt, megteszi a hagyományos vodka is! :)

Csak nem szabad dörzsölni nagyon mert a festett felirat könnyen lekophat!

Link to comment
Share on other sites

17 órája írta cisco:

Milyen tisztítószert ajánlanátok, ami nem tesz kárt a festésben, de leszedi az ujjlenyomatokat ? Ablaktisztító esetleg ?

Én maradék EDT-vel (óccsó parfüm) szoktam, aminek van alkohol tartalma is. A hangszer alján szoktam kipróbálni hogy alkalmas-e a célra.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
1 órája írta nagz:

nem postázgatok (sérülhet a csomag, stb)

Amúgy nem szokás ilyen errefelé sztem, de hát ki mit beszél meg privátban, az is más téma.

Érthető ez is az is. Van akinek messze van a posta vagy utál sorbaállni, vagy nem küzd a csomagautomatával, futárral stb, nincs ideje, meg egyebek. Más meg szeretne egy gyors, egyszerű módon vásárolni.

Csomag nekem is sérült már postán, de nagy hangszer, súlya, mérete miatt. Ott azért nem bársonypárnán viszik kézben a cuccokat, de sztem kisebb dobozokkal nincs gond, ami nem 40 kg. Ellenben ha kellően, gondosan be van csomagolva vmi... hát csak mondjuk nézve, hogy a Föld túloldaláról ide érnek nemzetközi szállításban áruk vagy épp a boltokba új szállítmányok, miről beszélünk? A csomagra meg ha van értékbiztosítás (pl. MPL 50000-ig eleve értékbiztosított), akkor ha sérül v. tönkre megy is, az összeget kifizetik.
https://www.posta.hu/static/internet/download/Lapdijszabas_2021_09_HUN.pdf

Mindegy! Aki nem akar, nem postáz. Legjobb a személyes átvétel sztem is, ha lehetséges. (Vagy küldje el érte az anyósát, addig sincs otthon.) :D

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

1 órája írta nagz:

hali

új vagyok itt, feladtam 2 hirdetést azzal, hogy személyes átvétel játszik, nem postázgatok (sérülhet a csomag, stb)

erre jött a lenti üzenet a semmiből (ld. screenshot)

ez bevett szokás errefelé? :D 

_.png

Engedd el... Neha ki lehet fogni egy-ket kretent 🤔🤘

Link to comment
Share on other sites

6 órája írta nagz:

ez bevett szokás errefelé?

Itt a fő probléma a stílus. A mondanivalót el lehet fogadni avagy sem, de a stílus... hááát... Én nem így állnék neki, ha valakinek meg szeretném hozni a kedvét hogy üzleteljen velem :)

Egyébként nekem a csomagküldéssel nem volt bajom sosem. Épp az elmúlt napokban küldtem én is épp egy Volca méretű, csak 3x drágább motyót. Roppant egyszerűen az eszközt betettem egy pontosan illeszkedő dobozba egy kis párnázással, majd a lezárt dobozt betettem egy nagyobb dobozba kitömve újságpapírral. A Foxpostnak teljesen mindegy hogy 6 dekával több vagy kevesebb, viszont kábé ha fociznak vele, akkor sem tud megsérülni. Valószínűleg erre gondolt kissé felületesen a "költő"... ma már nem nagy cucc Foxpost automatába betenni egy Volca méretű cuccot... főleg Budapesten.

Egyébként pedig azt gondolom, hogy az eladónak szíve-joga megválasztani, hogy hogyan szeretne értékesíteni valamit... Van amit én sem postázok mert vagy nagy, vagy azt akarom, hogy a vásárlás előtt megtekintsék, kipróbálják. Például épp egy Volcát meg nem postáztam, mert eléggé lötyögősek voltak a potijai és azt szerettem volna, ha meggyőződik róla a vevő... attól még nem volt rossz, sőt épp a vevő nyugtatott meg, hogy ő azt olvasta, hogy ez a többin is ilyen... Erről személyesen is meggyőződött és beszélgettünk egy jót. Ennyi, így is lehet :)

Szerkesztette Koródi Csaba
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...