Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Prophet 12


xinu

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

A rack ugyanazt tudja mint a billentyűs? Úgy látom kevesebb a tekerő azon.

Azt mondja, hogy igen, és azért ilyen, hogy beférjen a hátizsákba a lapos mellé.

http://www.youtube.com/watch?v=szoXrBufhBE

 

Ezzel a mérettel a csúcs VA-kat zárójelbe teheti,

bár a poti ritkítást szerintem túlzásba vitték, (pláne ilyen árcédula mellett).

A hangja eszméletlen.

Link to comment
Share on other sites

Nem hiszem, hogy A/D-nek jobban megérné hosszútávon, hogy olcsó és hazug marketinget bevállalna és nem hülye, tudja ezt nagyon jól. A másik, hogy emellett nem "csak" üzletember, hanem tényleg van saját véleménye és ez a hobbija is! Miért ne mondhatna véleményt őszintén egy Prophet 12-ről? :-O

AD: "Ez tény"

Minden más rizsa.

Tévedtem, a szűklátókörűségre és a demagógiára még mindíg lehet építeni. :-(

Link to comment
Share on other sites

Van azért marketing is jócskán a legtöbb bolt/eladó esetében ... a fokozó, túlzó jelzők használata, esetleges hiányosságok elfedése, "túlhypeolás" jelensége sok helyütt jellemző, de kis rutinnal ezektől bárki el tud vonatkoztatni, ki tudja deríteni a valóságot gondolom. Aki meg a boltok 10 soros marketingszövege alapján vásárol, az meg is érdemli. Viszont egy kereskedőnek valóban nem lehet hibaként felróni, hogy el akarja adni a termékeit, ez a világ legtermészetesebb dolga.

Link to comment
Share on other sites

Nem hiszem, hogy A/D-nek jobban megérné hosszútávon, hogy olcsó és hazug marketinget bevállalna és nem hülye, tudja ezt nagyon jól. A másik, hogy emellett nem "csak" üzletember, hanem tényleg van saját véleménye és ez a hobbija is! Miért ne mondhatna véleményt őszintén egy Prophet 12-ről? :-O

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Dave-Smith-Instruments-Prophet-12-Synthesizer-BRAND-NEW-AUTHORIZED-DEALER-/301053879229?pt=Keyboards_MIDI&hash=item461835a3bd

 

Ha ezt a 670 ezer forintot megszorozzuk az áfával már többe jön ki mint USA-ba. 

 

Akár hol nézem mindenhol többe kerül a fent nevezett hangszer ha beleszámolom az extrákat mint szálítás mint vám meg hasonlók. 

 

Én is kereskedő vagyok én is ha eladok valamit a rajta kereset profitból élek és ahogy a Hitspace-nék is van konkurenciája úgy nekem is. Biztos több a profit egy P12-őn mint mondjuk egy Focusrite 2i2-n hisz maga a termék is 20x annyiba kerül. 

Link to comment
Share on other sites

No meg az árrés is nagyobb minden más márka esetében

 

Ez tény, de azon kívül, hogy udvariatlan, mire jó a komment? Most tényleg azt akarod mondani, hogy nekem valójában nem is tetszenek a digit szintik, csak üzleti érdekem fűződik hozzájuk? :) 

Vagy nekem nem lehet igazam? :) Tudod mit, ezen ne múljon. Neked van igazad, bocsánatot kérek a hozzászólásomért, csak üzleti érdekből mondtam hogy szeretem a digit szintik.

 

Rendkívül szerencsésnek érzem magunkat, hogy ezeken a hasábokon ismerhetjük meg becses véleményed, jómagam igyekezni fogok háttérbe szorítani a sajátomat, nehogy megint ilyen erősen leérvelj.

Link to comment
Share on other sites

Ezzel a mérettel a csúcs VA-kat zárójelbe teheti

 

 

Felteszem a kezem a nem egyetértők közé :) De tényleg nagyon bírom a P12-t. Egyre több digit hangszert használok, úgy tűnik ilyen divatkövető majom vagyok :)

Link to comment
Share on other sites

A rack ugyanazt tudja mint a billentyűs? Úgy látom kevesebb a tekerő azon.

 

A bele szerintem ugyanaz, csak minimalizálták a kezelő felületet. Hasonlóan mint a Prophet 08 vs. Tetra esetében, bár ott a Tetra fele annyit tud polifóniában, ellenben kapott pár plusz feature-t.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...