Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Kérdés home studioval kapcsolatban


Đani Kuna

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Először is köszönöm a választ :) de arra gondoltam h írtak különböző fórumokba olyat h van akinek fantomtápos interface-e volt és késéssel halkan vette fel csak a hangot és akármit állított rajta halk volt és nem nagyon találtam erről a 2 eszközről olyan véleményt h mennek e egymáshoz .Elnézést a furcsa fogalmazásért de nem vagyok benne még túl jártas :D

Link to comment
Share on other sites

A kondi mikrofonokhoz kell tápfeszültség. A gagyiknál elemmel, a többinél fantom táppal oldják meg.

Az Audiogram mikrofon bemenete tud fantom tápot biztosítani az AT2020-nak, tehát működőképes konfiguráció.

Az a kérdés, hogy milyen számítógéped van, mert MAC alatt nem megy ez a hangkártya.

A támogatott operációs rendszerek: Windows Vista / Windows XP Professional / XP Home Edition.

Nem hiszem, hogy a jelszinttel probléma lenne, mert az szabványos.

Ha biztosra akrasz menni, akkor vegyél valami népszerűbb hangkártyát. Ezen az oldalon sokat olvashatsz róluk.

A legbiztosabb megoldás az Apogee termékei között található, viszont csak Mac-al használhatók. 

Elég nagy a választék: http://www.hitspace.hu/szamitogepes-zenekeszites/hangkartya/where/p/3

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne ,hogy egy Yamaha Audiogram 3 és egy Audio Technika AT2020 jó párosítás lenne e?Ha valakinek van tapasztalata vagy ért hozzá kérem írjon köszönöm.

 

Ha hangkártyára picivel többet tudsz szánni, akkor itt a Focusrite Scarlett 2i2 sok jó kommentet kapott, talán próbálkozz azzal.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...