Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Elektron - Analog Four és Analog Keys


draco draconis

Kérdés

Recommended Posts

  • 0
19 perccel ezelőtt írta DutchFlowers:

hudejo, hogy van ez a topic. multheten vettem egy AK-t, es azt hittem, hogy a yamaha manualjai hasznavehetetlenek... hat az elektron lekorozte oket ebben a tekintetben is... :)

na, amint hazaerek megnezem azt a tutorialt, amit a 7 eves kolyok csinalt, azt talan le tudom majd kovetni. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
5 órája írta amygdala:

...

Na, jo, ez az elore osszetoltve (vagy kit-et toltve) gyorsan osszerakni valamit ez megvolt anno a soniclab review-bol. Maga a szinti is a szemem elott van (osc 1-2, filter, env, amp, mod, fx), szoval nekem inkabb manual jellegu tutorial kell, mert a manualra raszannam az idot, de rendkivul rossz. :)

Egy pelda, es ebben segithetsz, mert hasznaltan vettem a motyot, es lehet, hogy ez nem gyari mukodes, de pl a manual nem nagyon reflektal ra, hogy pl a sub-page-et hogyan lehet elerni. Ezt majd 1 het utan veletlenul haver hozta elo, amikor vegul visszafejtettem, hogyan is. Az normalis, hogy hihetetlen rovid ideig lehet nyomva (pl) az osc gomb, hogy a masodik oldalt felhozza? (klasszik 120bpm-nel mondjuk az 1/32 mar talan hosszu es helyette a parameterek adott szamszeru allasat irja ki, mint hosszan lenyomasra)

Nem baj, ha a valasz nem, mert pl az lcd jobb oldalan az egyik hattervilagito led jobbletre szenderult, szal elobb-utobb ugyis szetszedem, aztan ha pl a fenti nem normalis mukodes, akkor azt is orvosolni probalom.

A masik, hogy cubase-ben (v12 mac M1) az overbridge-et nem tudom beuzemelni. Vagyis tudom, csak -vegtelen decibel jon folyamatosan. Maga a standalone overbridge-ben siman veszi, de cubase (20+ev gyakorlattal se) nem hallja. Latni latszolag latja...

Na megyek ranezek az elso oldalon a 7 eves kolyokre... na bakker az ugyanez a tipusu tutorial volt, csak meg lassabb, hulye lihegessel.

A muzsikaid tetszenek, gratula, oda rakok lajkot, de errol a koszit visszavontam. Nem haragbol, hanem erted. :)

 

Szerkesztette DutchFlowers
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2022. 04. 03. at 15:58 írta Hollsound:

Regi es uj A4 tesok a nullarol indulo valos ideju Dub Club-ban:

 

Hali,

Eddig ezt a videot meg sem neztem meg, de most igen, es azt kell hogy mondjam, hogy a cimmel ellentetben nem nullarol kezded a munkat, hanem mar minden (szo szerint minden) elo van mar keszitve, es csak a "kompoziciot" potyogod be. Namost ez nem segit.

Mindegy, elhataroztam, hogy 2 hetet raszanok napi 1-2 oraval, es ha az alatt nem sikerul megbaratkoznom vele, akkor felujitom es eladom.

Hozzateszem, hogy kedves cimoram, aki evek ota elektronozik (digitakt, digitone, AR), nyar elejen az osszes addigi project-jet megsemmisitette, mikozben egy hangmintat akart egyik project-bol a masikba masolni (AR). Akkor azt mondta, hogy nem nagy baj, es elment nyaralgatni. 2 hete ert vissza hollandiaba, es valamiert mar nincs a setupjaban az AR, vett egy csomo uj modult, ugyhogy mar full modularban tolja. Szoval nem erzem magam roszul amiatt, hogy szerintem csapnivalo a manual, de biztos, ami biztos legalabb jo nyakatekerten bonyolult a motyo, es teljesen mas logikat kovet mint barmi mas hangszer.

Na mindegy, en is utalom, amikor valaki csak fanyalog, meg fujjol egy-egy topicban, es most ram maradt ez a sors, de nem tudom nem leirni.

Orulok, hogy Te boldogulsz vele (bar a videobol ez ugyan nem derul ki), meg jobban orulnek, ha nullarol indulo demonstracio mondjuk tenyleg egy ures vagy init peccsel indulna. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...