Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Akai EWI4000s


Pityu

Kérdés

Infókat szeretnék kérni erről a kontroller-ről, ismeri valaki? Igaz még fúvós kollégával nem találkoztam ezen a fórumon de gondoltam azért itt is rákérdezek, hátha.. :)

Azt tudom, hogy az usb verziónak nincs beépített hangszínkészlete ott szükség van pc-re vagy laptopra és egy szoftverre (mondjuk ezek rendelkezésre állnak) de próbálnám elkerülni élő fellépéskor ezek használatát ezért érdekel elsősorban az S verzió. Abban elvileg lehet hangszíneket cserélni az editor program segítségével.

Na ebben kellene a segítség, pedig tudom erre kb. 0 % az esély egy többnyire billentyűs ill. hangmérnök fórumon :)

Persze ki tudja, lehet tele van jobbnál jobb fúvósokkal csak hallgatnak a háttérben, na de majd most jól kiugrasztom őket a bokorból :D

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok, van egy ewi 4000s-em mar vagy három éve. Eddig.nem sikerült szoba birnom laptoppal, viszont a napokban rám mosolygott a szerencse. Cubase 5el probaltam, de a glide funkciót nem vette be. Minel inkabb hangszerhűbb hangot szeretnék elérni, főleg fuvos hangszerek érdekelnek. Milyen programot tudnátok ajánlani? 

Előre is köszönöm 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...