Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Nord Modular G1 (sühgős!)


zeninjam

Kérdés

Üdv!
Ajánlottak megvételre egy Nord Modular G1 racket, ami képek és elmondás alapján jó állapotban van. Részletesen leírta a tulaj, a képek sem retusáltak, normál használt állapot, megkímélt. Egyetlen probléma amit leírt, az az, hogy ha mind a 18 tekerőhöz rendel paramétert és forgatja a 11, 14, 17es tekerőt, akkor nem csak a hozzájuk rendelt paramétert változtatja, hanem a 12, 15, 18ast is. Nagy ritkán a 12, 15, 18ashoz rendelt paraméterek random megváltoznak ahhoz képest ahol lenniük kéne. Arra gyanakszik, hogy a probléma az OSX béta editorból jön, PCn nem emlékszik ilyen problémára, de nincs neki PCje most, hogy tesztelje. Ötlet? Amint írtam eszembe jutott, hogy talán a 'hibás' tekerők egy morph groupban vannak a többivel és ezért változik. Köszönöm a segítséget előre is!
Z

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

15 órája írta paperboy:

Sziasztok!

Nekem is van egy első modulárom. Valamiért nem jegyzi meg a betöltött preseteket. Hiába mentem el, az újra bekapcsoláskor nem azok vannak betöltve.

Ez miért lehet?

Mar ugysem garis, kapd szet. Ha van benne elem valahol, akkor csereld ki, ha nincsen, akkor kicsit gecibb, mert akkor valami masmilyen memoriat hasznal, es akkor maga a memoriacsip erte el az iras/olvasas hatarat. Nekem ugyan G2-m volt, es szedtem is szet parszor, de nem emlekszem volt-e benne elem. :) 

Szoval azt a par csavart nyugodtan csavard ki, es kuksizz bele, ha van elem, akkor konnyen megvan. Ha nincs, akkor keress szakembert, ha nem vagy az magad.

Link to comment
Share on other sites

Hali! Sajnos nincs benne elem, egy flash memória tárol mindent. http://electro-music.com/forum/topic-14765.html

Tippem az, hogy kipróbálnám más editorral a mentést. Belefutottam ugyanebbe a problémába, hogy osx alól, nomad editorral szerkeszteni lehetett, de menteni már nem a micromodularomba a patchet. Az eredeti win-es editorral tök jól menti, így azt használom.

Link to comment
Share on other sites

5 órája írta InfraRedCombat:

Hali! Sajnos nincs benne elem, egy flash memória tárol mindent. http://electro-music.com/forum/topic-14765.html

Tippem az, hogy kipróbálnám más editorral a mentést. Belefutottam ugyanebbe a problémába, hogy osx alól, nomad editorral szerkeszteni lehetett, de menteni már nem a micromodularomba a patchet. Az eredeti win-es editorral tök jól menti, így azt használom.

Oh, ja akkor flash memoria, az editorost probald ki, persze, de en szkeptikus vagyok. :( 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...