Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Yamaha TG 33


zolko

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Szerintem kezdd el Yamaha hivatalos service-nél, szlovákiában van egy európa szinten híres hangosító, szerelő, és nem dolgozik horribilis árakon, és 15éve hozzá járok, évente minimum 4x, mert ami használva van, az sajnos romlik is. Nekem mondjuk TG-300 van, régóta nem használom, hibátlan állapotban van, ha esetleg érdekel, írj priviben, nem kérek érte egyátalán sokat...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem kár ágyúval verébre lőni, amit a kolléga elmondott, nem tűnnek nagyon speciális problémának (mikrokapcsoló csere, tápegység v. kimeneti fokozat javítása). Kár mindjárt olyan szervízzel indítani, ahol ezen kis alap dolgok javítási összege a cucc árával lesz összemérhető. Ha valamilyen spéci alkatrészen (pl. egy már nem gyártott Yamaha DSP chip) múlik a dolog, az más kérdés, lehet tovább menni ...

Link to comment
Share on other sites

Szerintem kezdd el Yamaha hivatalos service-nél, szlovákiában van egy európa szinten híres hangosító, szerelő, és nem dolgozik horribilis árakon, és 15éve hozzá járok, évente minimum 4x, mert ami használva van, az sajnos romlik is. Nekem mondjuk TG-300 van, régóta nem használom, hibátlan állapotban van, ha esetleg érdekel, írj priviben, nem kérek érte egyátalán sokat...

Engem érdekelne a TG300-as.

Jelezz vissza kérlek.

Link to comment
Share on other sites

Engem érdekelne a TG300-as.

Jelezz vissza kérlek.

LINK A TG300 képhez:

http://kepfeltoltes.hu/view/141029/tg-300_anomalia_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hát errő lenne szó, maga a modul, a 230V-os adapter, és a Sounds könyv, a tobbit pdf le tudod szedni netről.

Fix ár 8000 Ft, a legjobb lenne ha személyesen jönnél el érte, ezt ennyi az ára, biztos ami biztos.

Megtekinthetö nálam, Budapesttől 50-km-re levő Štúrovo városban, Szlovákiában, Esztergom túloldalán, magyarul Párkányban...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...