Jump to content
Ménemszól.hu

ÚJ MÉNEMSZÓL


A/D

Recommended Posts

270Kb a képek maximális totál mérete a hirdetéseknél? Nem tudok ilyen kicsi képet csinálni. :( Vagy legfeljebb 8bites 256 színű JPG-ket, mint 1990-ben...

az 1990 az, amikor te olyan programot használsz, ami nem tud hatékonyan jpg-ket készíteni. upsz ;)

Link to comment
Share on other sites

270Kb a képek maximális totál mérete a hirdetéseknél? Nem tudok ilyen kicsi képet csinálni. :( Vagy legfeljebb 8bites 256 színű JPG-ket, mint 1990-ben...

Gondolom 270kB akar lenni, ami nem vészes, pont elég a hirdetések képeinek.

A/D, viszont megcsinálhatnád úgy, hogy a weboldal feltöltéskor tömöríti a nagyobb képeket és akkor nem lenne gond annak sem, aki nem tudja, mi fán terem az. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ne nézzetek már madárnak hello:D nyilván tudok olyan pár tíz (figyelj Tetsuo)  KILOBYTE-os jpgt is készíteni, de 2015be' ne má' a júzer szopódjon ilyennel, hebazzeg :Dlehetne az, hogy kattintok egy fostalicska telefonnal - ami a legrosszabb minőségben sem csinál 2048x1024-nél kisebb képet  - osztakkó csak feltöltöm a képet meg bepötyögöm a szöveget. Mert jelenleg ez az alap egy mindenféle platformot támogató webapp esetén. Nem gondolom, hogy ez manapság nagy elvárás lenne, és elég faszányos szerveretek van, bírja az a konverter modult is, simán degradálhatjátok a képeket on-the-fly. ;)

Link to comment
Share on other sites

AD: "az 1990 az, amikor te olyan programot használsz, ami nem tud hatékonyan jpg-ket készíteni. upsz"

Vissza kéne venni inkább a nagy arcból Ádám gyerek! És beismerni hogy az új oldalatok egy kupac szarral egyenértékű, mivel látványosan nem is értetek hozzá, ezért az embernek egyre inkább olvasni sincs kedve! :ass:

Szerkesztette Gézuka
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

innen vidékről (Pécs és környéke) több szolgáltató ( upc, telekom egyes adsl halózata) hálózatából sem lehet elérni az oldalt. NS működik, viszont 80as porton már elérhetetlen az oldal. Router problémát sejtek, de még nem bizonyosodtam meg róla. Mindenesetre csak jelezni akartam a hibát!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nálam az értesítések sem jönnek be. A harangnál ott van a piros 1-es szám, de ha rákattintok, akkor csak töltöget, de semmi. 

rohadt third party modulok.  mióta felrakták a tutorials modult az új fórum alá, azóta csak a szopóroller... nekiálltam a javításnak,

Szerkesztette A/D
Link to comment
Share on other sites

"Ha Shift+Entert ütsz, akkor nem csinál új bekezdést."

Tudom, de fa..om akar állandóan shift+entert ütni.
Hülye dolog az összes többi helyen is, ahol ez az alapértelmezett.

valójában az lenne a helyes, ha csak írnál, és valódi új bekezdéskor használnál csak soremelést. a helyes alatt azt értem, hogy egy közös formátum lenne, hogy a mobil eszközön is jól jelenne meg a post.

Szerkesztette A/D
Link to comment
Share on other sites

Az apróhirdetés rovat rendben megjelenik de ha megakarok tekinteni egy hirdetést, akkor a következő szöveget kapom, kivétel nélkül mindegyiknél:

 


Parse error: syntax error, unexpected end of file in /home/menemszo/public_html/system/Theme/Theme.php(3834) : eval()'d code on line 2

Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/menemszo/public_html/system/Theme/Theme.php(3834) : eval()'d code:2)' in /home/menemszo/public_html/init.php:522 Stack trace: #0 /home/menemszo/public_html/init.php(522): IPS\IPS::errorHandler(2, 'Cannot modify h...', '/home/menemszo/...', 522, Array) #1 /home/menemszo/public_html/init.php(501): IPS\IPS::genericExceptionPage() #2 [internal function]: IPS\IPS::exceptionHandler(Object(ErrorException)) #3 {main} thrown in /home/menemszo/public_html/init.php on line 522
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...