Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Találós kérdés 1.0


DragonTamás

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Történt ugyanis, hogy egy idióta (én) egész egyszerűen menet közben leválasztottam a külső hd-t.... :thumbsu:

Mobil computing forever. Ez volt az egyik ok, amiért felhagytam a mobil gépekkel történő zenéléssel.

Ezt lehet még variálni pl. alvás közben húzod le a gépről, lemerül az akku, nincs töltőd de muszáj leválasztanod a lemezt ésatöbbi.

És ezt bizony lemezhibák szokták követni, amiket csak később vesz észre az ember.

Link to comment
Share on other sites

Nekem a kedvencem az volt, amikor egy hibás USB kábel miatt szépen elkezdtek gyűlni a fájlrendszer hibák a mobil vinyómon. Ez még oké, de két förtelmes hibát is elkövettem:

1. Eleve a mobil HDD-re ment a recording

2. Nem backupoltam (jöhetnek a paradicsomok:))

Így sikerült több napi izzadtságos munkával összeküzdött énekfelvételt szőrén szálán elvesztenem. Nem, nem izzadtam le... Később szerencsére minden megkerült, mert a fájlok ott csücsültek a disken, csak semmi nem látta őket. Ettől függetlenül tanulságos volt a történet. Senki ne várja meg, hogy az élet így tanítsa meg backup-olni:)

Link to comment
Share on other sites

Nekem akkor volt hasonló élményben részem, mikor egyszer (és utoljára jelen életemben) egy USB DataLink kábelt használtam egy csomó adat átmásolására. Miután az eredeti nem volt többé elérhető (elvitték a laptopot és törölte a tulajdonosa), derült ki, hogy a fájlok felének egy-egy véletlenszerű hosszúságú szakaszait nulla bájtokkal "helyettesítette" a drága...:angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...