Jump to content
Ménemszól.hu

Zenei Baleseti Helyszínelők 12. epizód: Dob és basszus (Unique / Kovacsics Ádám)


A/D

Recommended Posts

A ZBH és a Hit Space csapata Boldog Karácsonyt és ninjaütésnél is erőssebb 2016-ot kíván minden kedves követőjének. Szeretnénk külön köszönetet mondani azoknak, akik ezévben is a Hit Space-t választották kedvenc hangszerüzletünknek, ezzel lehetővé téve pl. az itt láthatóhoz hasonló tartalmak létrejöttét. A ZBH folytatódik 2016-ban is!

  1.  

 smile emotico

thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • A/D changed the title to Zenei Baleseti Helyszínelők 12. epizód: Dob és basszus (Unique / Kovacsics Ádám)

Remek volt ez az epizód is! Mindig nagy kíváncsisággal tekintem meg azon epizódokat, amelyben ismert zenészek technikai hátterét és módszereit  ismerhetjük meg közelebbről.

Silk mester nagy volt megint de ezt megszokhattuk már :) (Silk, a szakáll öregít..) :)

Link to comment
Share on other sites

Jó volt ez az epizód is :). Mondjuk abban a műfajban, amiben én 'próbálkozom' tabu a sampling packekből kicket használni :)). Youtubeon valaki kérdezte, hogy milyen akusztikai elemek vannak a falon, és érkezett rá válasz is, egy forgalmazó weboldalával, ahol találtam néhány vicoustic panelt, de nem túl sokat. Az a kérdésem, hogy Magyarországon tud-e valaki olyan céget, aki ennek a gyártónak bővebb termékpalettáját kínálja, mind az akusztikai tervezésben, mind forgalmazásban? Tőlünk nyugatabbra egyre inkább ez a stúdió standard, minden mást háttérbe szorítva...

Link to comment
Share on other sites

11 órája írta Balázs:

Jó volt ez az epizód is :). Mondjuk abban a műfajban, amiben én 'próbálkozom' tabu a sampling packekből kicket használni :)). Youtubeon valaki kérdezte, hogy milyen akusztikai elemek vannak a falon, és érkezett rá válasz is, egy forgalmazó weboldalával, ahol találtam néhány vicoustic panelt, de nem túl sokat. Az a kérdésem, hogy Magyarországon tud-e valaki olyan céget, aki ennek a gyártónak bővebb termékpalettáját kínálja, mind az akusztikai tervezésben, mind forgalmazásban? Tőlünk nyugatabbra egyre inkább ez a stúdió standard, minden mást háttérbe szorítva...

Lásd a kommentet itt.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...