Jump to content
Ménemszól.hu

A Hit Space új üzletet nyit: Bécsben!


A/D

Recommended Posts

Jajj, ne már itt is!

Kilobeat, nem kell olyan érzékenynek lenni és tudom, nem te kezdted. A/D egyáltalán nem magyarozik rendszeresen. :-P

Különben is a Magyarország szót az egyik hozzászólásban rosszul írtad, ráadásul még ki sem javítottad! :-)

Cutoff, ez nagyon rossz vicc sőt, egyáltalán nem vicc volt részedről (inkább alattomos provokáció?) viszont a vidék vs. főváros ellentét tényleg annak indult (viccnek) remélem, csak néhányan nem értették.

Azért ahhoz elég "egyszerűnek" kell lenni (nem, ez nem neked szól), hogy valaki a fenti méregetésből komolyan vegyen bármit is (hogy melyik a lustább).

Szerintem, általában a vidéki a fővárosira, a pesti meg a vidékire irigy egy kicsit, de lusta mindkettő. A materiális javak hajszolása szellemileg, lelkileg és testileg annyira kimeríti az embert (aki önmagára nézve egyre rosszabb körülmények között él), hogy mindinkább   kevesebb a késztetése és energiája azon kívül csinálni valamit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 órája írta FLman:

Üdv! most szombaton is délután 2-től este 9-ig van? mert hétvégén megyek Wien-be azért kérdem hogy ez biztos? :) 

Honlapon ez nincs kiírva.

A bemutatóterem szombaton már nyitva lesz a megjelölt időpontban. Pár fontos dolgot el kell mondjak:

1) A Hit Space és a Soundria demókészlete és support level szintje nem azonos. Míg a Hit Space-ben minden általunk képviselt témára van expert, addig a Soundriában főleg  modular szinti szakértés van. Andrást még képezni fogjuk ill. képzi magát az új témákkal.

2) A Soundriában vásárlás NEM lehetséges. Jelenleg mint bemutatóterem működik, tehát két dologra jó: információ szerzés és kipróbálás (amúgy iszonyat jófej, tényleg lehet vele jókat dumálni). A vásárlás webshopos házhozszállítós jelenleg.  Ha valamit ki szeretnél próbálni érdemes rákérdezni hogy az van-e a kinti üzletben. (szintik, hangfalak és fejhallgatók vannak amúgymeg)

MIndezt mostanság fogjuk kommunikálni, illetve a körülményeket fejlesztjük. Pl. lehet monitor hangfalat kipróbálni de oltári gáz az akusztika jelen állapotban. Emiatt azonban nem akartuk késleltetni a nyitást.

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta FLman:

Üdv! nos én ott voltam szombaton Bécsben és nyitva se voltatok,de akkor legalább egy táblát raknátok ki vagy valami.. csalódtam.. 2 után ott voltam és sehol senki hiába csengettem.. :S 

http://www.kephost.com/image/cowc

http://www.kephost.com/image/cowv

 

 

 

Kedves FLman és kedves mindenki!

A bolt az én hibámból nem volt nyitva 2-kor, nagyon sajnálom, a pénteki megnyitó miatt, és mert a telefonom cserben hagyott, 
14:40-re sikerült csak beérnem. A jövőben ilyen nem fog előfordulni, nem jellemző rám hogy késve érkeznék bárhova, ez az
alkalom sajnos pont a legrosszabkor jött.

üdv: András

 

Link to comment
Share on other sites

5 órája írta FLman:

Üdv! nos én ott voltam szombaton Bécsben és nyitva se voltatok,de akkor legalább egy táblát raknátok ki vagy valami.. csalódtam.. 2 után ott voltam és sehol senki hiába csengettem.. :S 

http://www.kephost.com/image/cowc

http://www.kephost.com/image/cowv

 

 

 

Rendkívül sajnálom a történteket, óriási csalódás ez számomra is. Bár nehezen tudom figyelmen kívül hagyni azt, hogy mikor csütörtökön megérkeztünk, akkor András már 40 órája nem aludt, és még a nyitás napján is pár perccel 2 előtt kezdtünk el söprögetni, annyi bajunk volt hogy azt el se tudom mondani.

Tudom, ez nem mentség, és óriási csalódás lehetett ez számodra, mindezt amellett, hogy direkt rákérdeztem a kedvedért hogy ugye akkor szombaton 2-től nyitva leszünk.

Tényleg nem tudok mit mondani, borzasztóan sajnálom és elnézésed kérjük :(

Link to comment
Share on other sites

Örömmel olvastam a kellemetlenség intelligens rendezését mind vásárlói, mind eladói oldalról! Csak azért tartom fontosnak ezt megemlíteni, hátha egyre többen kedvet kapnak a kommunikáció ezen formájához a Ménemszól-on. 

Link to comment
Share on other sites

7 órája írta Gamda:

Csak azért tartom fontosnak ezt megemlíteni, hátha egyre többen kedvet kapnak a kommunikáció ezen formájához a Ménemszól-on. 

Ja, sokat változtak a dolgok a régi (hardcore :D ) hitspace fórumhoz képest. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...