Jump to content
Ménemszól.hu

Pioneer CDJ-TOUR1 & DJM-TOUR1, a fesztiválok jövőbeli kelléke!


vallyont

Recommended Posts

5 db 13-as érintő egy DJ pultra, a hagyomásnyos kezelőszervek mellé? :D Ez már tényleg paródia!
Lehetne még 4 db 150-es a padlóra is, hozzá okos cipővel, meg a feje fölé, hogy amikor felfelé mutogatnak, legyen mit bökdösni.

Szerintem nincs az a világsztár akinek lenne pofája ezt igényként leadni, másrészt senki nem szeret állandóan új kezelőfelületeket megtanulni.

Link to comment
Share on other sites

10 órája írta Kilobeat:

5 db 13-as érintő egy DJ pultra, a hagyomásnyos kezelőszervek mellé? :D Ez már tényleg paródia!
Lehetne még 4 db 150-es a padlóra is, hozzá okos cipővel, meg a feje fölé, hogy amikor felfelé mutogatnak, legyen mit bökdösni.

Szerintem nincs az a világsztár akinek lenne pofája ezt igényként leadni, másrészt senki nem szeret állandóan új kezelőfelületeket megtanulni.

Simán ott fog virítani a nagy fesztiválok pultján, még kérniük sem kell majd a lemezlovászoknak. 

Arra mindenképp ráérzett a Pioneer szerintem, hogy a nagyon-nagyon-nagyon nagy hepöning megy a megalomán fesztiváloknál, a "minden értem van" dőzs érzését közvetítvén a bulizni(? a fene se tudja, inkább már csak saját zászlóval felvonulni, szelfit csinálni) vágyók számára, szóval mindenből a legdrágább, legújabb, legcsicsásabb kell a rendezvényre. 

Ők meg megadják a lehetőséget a szervezőknek! :D 

Ettől még persze oktalannak érzem ezt a fejlesztést, de az is igaz, hogy nem sokat számít a gyártó számára, hogy muhajfalvaröcsögén mit gondolok róla. :D 

Link to comment
Share on other sites

bocs, de ez tényleg parasztvakítás. a cdj 1000-is már tuti volt, bár egy napellenzőnek jó az a felhajtható kijelző /ez hiányzott mindig nekem a szabadtéri "kiállásoknál"- bár egy karton lappal is meg tudtuk oldani..../

ami ott a "reklámban" van az kb 3,5 millára saccolom /alsó hangon/. ez tényleg csak a NAGY fesztiválok tudják majd kiköhögni. de minek. mp3 lejátszásra? az internetről?? legalább az a NAGY dj tisztelje már meg azt az előadót, hogy megveszi eredetiben a hanghordozót............ persze tudom, ki nem adott sztáffokat jáccccik, amit épen most tölt le a netről...........

jó tudom a Bentley-t is megveszik és van akinek kettő is van belőle...........

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2016. 05. 27. at 15:36 írta SZAKADAR:

bocs, de ez tényleg parasztvakítás. a cdj 1000-is már tuti volt, bár egy napellenzőnek jó az a felhajtható kijelző /ez hiányzott mindig nekem a szabadtéri "kiállásoknál"- bár egy karton lappal is meg tudtuk oldani..../

ami ott a "reklámban" van az kb 3,5 millára saccolom /alsó hangon/. ez tényleg csak a NAGY fesztiválok tudják majd kiköhögni. de minek. mp3 lejátszásra? az internetről?? legalább az a NAGY dj tisztelje már meg azt az előadót, hogy megveszi eredetiben a hanghordozót............ persze tudom, ki nem adott sztáffokat jáccccik, amit épen most tölt le a netről...........

jó tudom a Bentley-t is megveszik és van akinek kettő is van belőle...........

Na igen, előre sejthető sajnos, milyen szettek szólnak majd rajta. David Guetta és az az old school mixing (beszart valami, s nem az előre bekészített szettet tolta végig, hanem muszáj volt a zenék között keresgélni, válogatni(!!)) ugyebár

Az tuti, hogy a cdj1000 elég kényelmesen kiszolgálja már az embert, sőt bedroomba szerintem a 800mk2 is dőzsi (jó, mondjuk cdj100 és azt megelőző kókány dupla cd játszókon szocializálódtam), s bár nem mondom, hogy egy teljesen összeszinkronizált, kvantált, slip móddal ellátott pultot nem próbálnék ki nagyon, de nem ilyen áron, amennyikbe mennek, meg sajnos a kijelző tényleg okafogyott kinek nagyobb a farka telepizésnek tűnik. :'(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...