Jump to content
Ménemszól.hu

Hogyan találom meg az apróhirdetésemet a fiókadataimon keresztül?


djuice

Recommended Posts

8 órája írta djuice:

A kérdés adott: sehol nem jelennek meg a felhasználó hirdetései hogy törölhesse vagy módosíthassa őket a fiókadatok közt.

Hogyan lehetne a hirdetéskezelésig eljutni? Hová kéne kattintani?
 

Halli!

A profil oldaladon rákattintassz a "Megnyilvánulásaim megtekintése" gombra. Megjeleníti ömlesztve a hozzászólásaidat, hirdetéseidet stb. Ha nincs sok tevékenységed, akkor már itt látod a hirdetésedet, de a bal oldalon kategória szerint is kiválaszthatod hogy hogyan listázzon.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ekkor: 2016. július 25. at 23:34 írta Koródi Csaba:

Megjeleníti ömlesztve a hozzászólásaidat, hirdetéseidet stb. Ha nincs sok tevékenységed, akkor már itt látod a hirdetésedet

Hát igen, ez így elég sziszi-fuszi, de azért köszi! Azt hittem vmi admin csak megmondja konkrétan. :( 
 

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 6 August 2016 at 19:33 írta djuice:

Hát igen, ez így elég sziszi-fuszi, de azért köszi! Azt hittem vmi admin csak megmondja konkrétan. :( 
 

Hát, nem vagyok admin, de konkrétan megmondtam :) Számomra nem sziszifuszi, pont a fiókadataink között található, ahogy az elején kérdezted… a saját adatlapunkról egyetlen gombnyomással látható… ennél egyszerűbbet nehezen tudnék elképzelni. Sőt a saját hirdetésedet közvetlenül a hirdetési oldalon is szerkesztheted, törölheted.

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2016. 08. 08. at 12:01 írta Koródi Csaba:

saját adatlapunkról egyetlen gombnyomással látható…

Teljesen igazad van, eddig nem vettem észre, illetve összekevertem a fórum tetején levő ömlesztett megnyilvánulásokkal. Köszi! :bow:
Mondjuk azért ezt nem ártana valami fórumhasználati alapokba is lefektetni, mindenesetre így most megtörtént kicsit komplikáltan.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...