Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Hangkártya összesítő "for Windows"


Hobkins

Kérdés

Sziasztok!

Van olyan lehetőség windowsban is, mint macintoshnál, hogy több hangkártyát egy összesítő eszközzel összekötni, ezáltalál DAW-ban minden hangkártya I/O látszik, használható?
Az ASIO4ALL programot ismerem, az nem a legjobban működő szoft. Legalábbis nálam elég komoly latencyvel működött csak. Bármilyen megoldás érdekelne, ami stabilan működik és nem nagyobb latencyvel, mint amire a hangkártya alapból képes.
Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Tudtommal nincs jelenleg más megoldás az ASIO4ALL-on kívül. Egyébként, amikor kipróáltam, nekem nem voltak vele nagyon súlyos problémáim, az agggregated device sem sokkal jobb Mac-en. Igaz nem csináltam latency érzékeny dolgokat úgyhogy nem is tudom, milyen latencyt produkált, de működni viszonylag stabilan működött.

Akadnak(tak) interfészek, amiknek a drivere támogatja több ugyanolyan hangkártya használatát, de gondolom nem arról van szó, hogy gyorsan szeretnél venni három ugyanolyan hangkártyát, úgyhogy ez kilőve.

Egyébként szerintem nem jó ötlet a több hangkártya... millió okuk és lehetőségük van összeakadni, órajel szinkron problémák lesznek, stb stb. Én hanyagolnám, ha nem fegyverrel kényszerítenek rá :) 

 

Link to comment
Share on other sites

20 perccel ezelőtt írta mohawk:

Tudtommal nincs jelenleg más megoldás az ASIO4ALL-on kívül. Egyébként, amikor kipróáltam, nekem nem voltak vele nagyon súlyos problémáim, az agggregated device sem sokkal jobb Mac-en. Igaz nem csináltam latency érzékeny dolgokat úgyhogy nem is tudom, milyen latencyt produkált, de működni viszonylag stabilan működött.

Akadnak(tak) interfészek, amiknek a drivere támogatja több ugyanolyan hangkártya használatát, de gondolom nem arról van szó, hogy gyorsan szeretnél venni három ugyanolyan hangkártyát, úgyhogy ez kilőve.

Egyébként szerintem nem jó ötlet a több hangkártya... millió okuk és lehetőségük van összeakadni, órajel szinkron problémák lesznek, stb stb. Én hanyagolnám, ha nem fegyverrel kényszerítenek rá :) 

 

Nagyon szépen köszönöm az infót! És valóban nem arról van szó, hogy 3 egyforma kártya :) Ha ilyen veszélyes dolog ez így, akkor hanyagolom a dolgot.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...