Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Van valakinek tapasztalata az Avid Duet hangkártyával?


nightray

Kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e valakinek bármilyen tapasztalata az Avid Duet hangkártyával?
1.)Érdekelne, hogy mennyire használható/stabil Mac és Windows alatt is.

2.)Külföldi fórumokon olvasgattam róla, s olyasmiket irtak, hogy a buffer méretet csak Pro Tools alatt lehet állítani, tehát pl. Logic, Cubase alatt nem... Igaz lehet, vagy hülyeség?

Köszönöm!
 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

1 órával ezelőtt írta nightray:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e valakinek bármilyen tapasztalata az Avid Duet hangkártyával?
1.)Érdekelne, hogy mennyire használható/stabil Mac és Windows alatt is.

2.)Külföldi fórumokon olvasgattam róla, s olyasmiket irtak, hogy a buffer méretet csak Pro Tools alatt lehet állítani, tehát pl. Logic, Cubase alatt nem... Igaz lehet, vagy hülyeség?

Köszönöm!
 

Szia,

én windows 7 és 8 alatt is használom, Pro Tools és Cubase is megy, atomstabil. Nagyon király cucc, szeretem. 

Link to comment
Share on other sites

11 órája írta Hobkins:

Szia!

Sosem kék halálozott? Nekem most 2X is, és az avid*(mz/x).sys-re hivatkozik.( Cubase 8.5+Win7 64bit prof. )

Szia, soha semmi problémám nem volt vele. Van egy nagyobb hangkártyám - amit egyébként sokkal többet használok a lehetőségei miatt -, azzal rendszeresen vannak ilyen-olyan gondjaim. A Duettel soha. Aztán hogy ez a kettőnk közötti pozitív viszony a termék miatt van, vagy csak a csillagok szerencsés együttállása, nem tudom.. :) 

Link to comment
Share on other sites

4 órája írta yackall:

Szia, soha semmi problémám nem volt vele. Van egy nagyobb hangkártyám - amit egyébként sokkal többet használok a lehetőségei miatt -, azzal rendszeresen vannak ilyen-olyan gondjaim. A Duettel soha. Aztán hogy ez a kettőnk közötti pozitív viszony a termék miatt van, vagy csak a csillagok szerencsés együttállása, nem tudom.. :) 

Köszi!
Azt hiszem egy szűz windowsal is kipróbálom. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...