Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Scarlett 6i6 (2nd Gen) telepítési gond


Tazi

Kérdés

Üdv!

Windows 7 64-bit alá próbálom feltolni a Scarlett driverét és a lenti hibaüzenetbe futok bele.
Rákerestem, de semmilyen értelmes megoldást nem találok, és egyszerűen nem megy fel normálisan a driver, nem ismeri fel a gép a hangkártyát.
Ráadásul ez abszolút rosszkor jött, arra számítottam, hogy megvan az új interfész, és gyors install után tudok vele egyből dolgozni... Hát sajnos nem, pedig erősen szükség lenne rá.

Ha van ötletetek, megköszönöm!
 

windows_digitaláírás.png

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

37 perccel ezelőtt írta Tazi:

Üdv!

Windows 7 64-bit alá próbálom feltolni a Scarlett driverét és a lenti hibaüzenetbe futok bele.
Rákerestem, de semmilyen értelmes megoldást nem találok, és egyszerűen nem megy fel normálisan a driver, nem ismeri fel a gép a hangkártyát.
Ráadásul ez abszolút rosszkor jött, arra számítottam, hogy megvan az új interfész, és gyors install után tudok vele egyből dolgozni... Hát sajnos nem, pedig erősen szükség lenne rá.

Ha van ötletetek, megköszönöm!

Talán segít ha kikapcsolod a windows igényét a digitálisan aláírt driverekre:

 

Link to comment
Share on other sites

Köszi, közben próbáltam azt is, de nem lett jó, de végül megtaláltam. Mindenhol kerestem, csak a legevidensebb helyen nem, a Focusrite honlapján angolul:
https://support.focusrite.com/hc/en-gb/articles/208813065-Scarlett-2nd-Gen-USB-Driver-will-not-install-on-my-Windows-7-machine
(Pontosabban kerestem angolul is, csak a magyar hibaüzenet angol interpretációjával voltak nehézségeim)

Ja, szóval fel kell tolni ezt a biztonsági frissítést Win7-hez, és ez megoldja. Normális esetben az ember ki sem fog ilyesmit, csak nálam nem volt belőve a windows update.
Remélem ha más fut bele hasonlóba, majd idetalál. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...