Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

AudioWorks Hangtechnika

Kérdés

A Pop Audio UK kompromisszummentes Pop Filtert tervezett!

http://bit.ly/popaudio

Háromféle cserélhető, akusztikailag transzparens szűrő:

  • Fabric (kétoldalas Nylon-szövet)
  • Foam (20ppi sűrűségű nedvességálló habszivacs)
  • Metal (kétoldalas 0.8mm lyukacsos fémtárcsa)

A Pop Filter a gumibetétes pillangócsat csiptetővel gyorsan felszerelhető, nem sérti meg, nem karcolja össze a mikrofonállványt.
Az egyedi gömbcsuklós- és foglalatos kar precíz pozíciónálást, megbízható stabil tartást biztosít.
A lecsavarható Bayonett rögzítő további mikrofonozási lehetőségeket nyújt: a szűrő hagyományos menettel rendelkező mikrofonállványra vagy adapterre szerelhető.

studio pack V1.jpgpro pack V1.jpg

A Pop Filter Classic és Studio változatban kapható (a Classic változat egy klasszikus Nylon-szövet, a Studio változat mindhárom szűrőt tartalmazza).
A Fabric/Foam/Metal szűrők külön is megvásárolhatók.

Pop Audio bemutató videófilm:
https://youtu.be/DCpoLFOk00A

A Pop Audio termékek aktuális hazai ára: Pop Filter Classic: 16.000, Pop Filter Studio: 22.000, Fabric Filter: 4.000, Foam/Metal Filter: 6.000 Ft

A Pop Audio termékeket a hivatalos magyarországi viszonteladóknál keressétek:
https://www.popaudio.co.uk/apps/store-locator/

Pop Audio galéria:

 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

1 órája írta rootkiller:

Ez miért jobb mint a (nagy) K&M popfilterem?

A "hagyományos" Pop Filterek ismert problémája a használatból adódó "lekonyuló" hattyúnyak.
A Pop Audio hangmérnökökből álló csapata erre a problémára keresett és tervezett megoldást.
A további kézzelfogható előnyöket (amit a piacon kapható modellek eddig nem tudtak, nem nyújtottak) fentebb, az eredeti hozzászólásomban láthatod.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Vettem egyet a Studio változatból. 

Amúgy is esedékes volt újabb pop filtert beszereznem, így kapóra jött ez a bejegyzés. 

Szimpatikusnak tűnt a megoldás, így megrendeltem, gyorsan kézhez kaptam.

Az első benyomások nagyon meggyőzőek: igényes csomagolás és rendes tárolásra is használható doboz.

A felhasznált anyagok nagyon jó minőségi benyomást keltenek, a gömbcsuklók masszívak, a szűrők anyagai strapabírónak tűnnek.

3 különböző, egy mozdulattal könnyen cserélhető szűrő jár a készlethez. 

A szűrő tartóeleme külön lecsavarható, a benne lévő menet természetesen szabványméret, ezért bármilyen állványra felszerelhető! 

Az lenne az igazán nagy "feature", igazán "best buy" ha a stúdió szetthez járna még egy rögzítő fej, így egy időben lehetne használni két különböző szűrőt. (Nálam ez jól jönne, mert az első kipróbálásnál már ki is használtam volna, így fel kellett raknom a meglévő K&M-et, ami persze nem baj, csak mégis...)

Szóval az eddigi tapasztalataim a cuccal nagyon kedvezőek. A tartó könnyen felvesz bármilyen kacifántos formát, könnyebben, mint a hagyományos hattyúnyakas verzióval ellátottak. A rögzítő csipesze fixen, jól tart, a benne lévő anyag jól tapad. Remélem hosszú ideig bírni fogja. Majd meglátom!

Az meg ízlés kérdése, ahogyan a flexibilis tartó kinéz, nekem "bejön". 

(A forgalmazóhoz semmi rokoni, vagy baráti kapcsolat (...még...:-) ) nem fűz, minden érdektől mentesen írtam ide mindezt! (na jó, azért egy plusz tartóval megdobhat ezért. :-):-))

Link to comment
Share on other sites

Szeretnéd megismerni a Pop Audio professzionális Pop Filter készleteket és a Fabric/Foam/Metal szűrőket?

Akkor látogass ki 2017 október 6-8 között a Budapest Music Expo 2017 nemzetközi audiovizuális és zenei kiállításra ahol a G66 standon Pop Audio akcióval várunk!

Link to comment
Share on other sites

Pop Audio Black Friday 2018

2018-11-23 - 2018-11-30 között 25% kedvezménnyel kaphatók a Pop Audio termékek!

Pop Audio Classic Set: 12.065 HUF (9.500 Ft + Áfa)
Pop Audio Studio Set: 16.510 HUF (13.000 Ft + Áfa)

Pop Audio Fabric Filter: 3.048 HUF (2.400 Ft + Áfa)
Pop Audio Foam Filter: 4.572 HUF (3.600 Ft + Áfa)
Pop Audio Metal Filter: 4.572 HUF (3.600 Ft + Áfa)

További információk itt a fórumban vagy az elérhetőségek egyikén.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...