Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Apollo Thunderbolt Windowson


Fecka

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Ekkor: 2016. 11. 11. at 9:04 írta Loop:

Sziasztok! 

Láttam a universal audio weboldalan hogy már a Apollo Thunderbolt kártyák is mennek windows alatt (Twin, Apollo stb..) Ez igaz? Próbálta már valaki?

Ez így van. Mikor felraktam a v9 szoftvert a gépre utána kapásból felment az Apollo Twin-re egy firmware frissítés és egyébként a kártya szoftver által látott nevébe is bekerült hogy thunderbolt. Windows alatt Thunderbolt 3 / USB-C kártya fog kelleni a gépbe, ehhez Thunderbolt 3 to Thunderbolt 2 kábel és az igazsághoz az is hozzátartozik hogy csak a legfrissebb Windows 10 alatt működik.

Nekem az a véleményem hogy az új MacBook Pro-kban megjelent USB-C csatlakozókompatibilis Thunderbolt 3 szabvány hozott valami olyan változást hardveres szinten ami miatt lehetővé vált Windows alatt hogy a Thunderboltos Apollokat is rá lehet dugni Windowsra ami egyébként nagy előrelépés.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni, hogy az Apollo Twin Thunderbolt hangkártyák is mennek Windows alatt is?
Eredetileg MAC ONLY ez a hangkártya, viszont ha kijött ez az új driver, hátha működik. Próbálta valaki?
Ez Windows Thunderbolt támogatás nem csak a rack-s (rendes nagy Apollo)-ra vonatkozik?

Link to comment
Share on other sites

3 órája írta Loop:

UA oldala szerint megy! Annyi hogy USB-C vel kell rendelkeznie a gépnek

NEM...

Olyan (alaplapi, a megfelelő PCIe csatornaszám és huzalozás miatt) Thunderbolt3 vezérlő szükséges, amibe integrálták az USB3.1 vezérlőt is (TB3, Thunderbolt Alternate Mode).

Mostantól jó sok félreértés, benézés lesz abból, hogy ránézésre minden USB Type-C-nek néz ki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...