Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

E4 - a rackfül para...


snaper

Kérdés

Sziasztok,

Nem tudom ki szembesült már ezzel, de én sokszor érthetetlenül állok a dolog előtt. Az a rohadt fül majdnem mindeig hiányzik :D
Sikerült szereznem egy E4 Ultra-t, annó mikor az enyémet eladtam nagyon bántam, de most újra itt van egy dög és imádom...
...és még a fülek is megvannak. No igen. Csak a fülek. Nincs meg hozzá a csavar.

Valaki esetleg tudja, hogy milyen csavarral vannak befogatva? Az biztos, hogy nem metrikus. Eddig cca. 5 rongyot költöttem el különböző típusú csavarokra,
de egyik sem lett jó...

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Konkrétumot nem tudok mondani, egy tippet viszont adhatok:

Mivel az EMU systems eredetileg amerikai esélyes, hogy az angolszász eredetű whitworth szabványú csavarokat használták. Próbálj meg ilyet szerezni... Nekem van néhány amerikai műszerem és ilyen csavarokkal vannak tele. Ránézésre hasonlít az európai szabványú csavarokra de a menetemelkedése kicsit más.

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2016. 11. 22. at 16:59 írta snaper:

Sziasztok,

Nem tudom ki szembesült már ezzel, de én sokszor érthetetlenül állok a dolog előtt. Az a rohadt fül majdnem mindeig hiányzik :D
Sikerült szereznem egy E4 Ultra-t, annó mikor az enyémet eladtam nagyon bántam, de most újra itt van egy dög és imádom...
...és még a fülek is megvannak. No igen. Csak a fülek. Nincs meg hozzá a csavar.

Valaki esetleg tudja, hogy milyen csavarral vannak befogatva? Az biztos, hogy nem metrikus. Eddig cca. 5 rongyot költöttem el különböző típusú csavarokra,
de egyik sem lett jó...

Szia Snaper !

Méretet nem tudok mondani, én egy bontott PC belső csavarjaival oldottam meg...

RGDS

 

GyLaci 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...