Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

KORG Electribe 2 vagy Novation Circuit?


Koródi Csaba

Kérdés

Recommended Posts

  • 0

Az elméleti diskurzus jó! :) Én a kettő közül a korg-ot vinném, a novation layout-jával meg díszkivilágításával soha nem tudnék kibékülni. Mindkettőről olvastam, meg youtube szinten néztem, hallottam, és mindkettővel lehet ügyeseket csinálni. Azt nem seikrült meglátnom (hiába néztem), hogy a novation-nel hogyan, de lehet örexem. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Köszi! :)

Nekem Electribe 2 van, a kollegámnak Novation Circuit. Ahogy én látom és ami miatt kíváncsi vagyok más meglátásaira:

Szeretem az Electribe 2-ben: hogy egy komplett 16 sávos midi szekvenszer, vagy VA szinti, gyakorlatilag komplett performance eszköz. Nagyon okos, nagyon ügyes, nagyon ésszerű a felépítése. Önállóan is működik, nem kell hozzá számítógép, tehát ha csak úgy beteszem a hátizsákba, bárhol teljes értékkel alkothatok vele.

Amiben viszont korlátozva érzem magam: a VA szinti 1 oszcillátoros és csakis annyit tud, amennyi tekerő látható az eszközön, így kicsit rövidebb a takaró sound design téren. Ennek kiküszöbölésére remek lehetőség, hogy akár 16 timbrálon meghajthatunk egy másik hangmodult… ha viszont MIDI billentyűvel játszunk az Electribe-ra, akkor a MIDI jelet nem lehet tükrözni a MIDI OUT-ra, vagyis feljátszás közben nem tudjuk a meghajtott hangmodult hallgatni és annak az érzékletességére alapozni a feljátszást. A polifóniafok is hamar elhogy… még a magas prioritású polifónikus timbrálon is elharapja a hangokat az Electribe ha például egy zongora darabot szeretnénk feljátszani, ami azért a 24 polifóniába bele kéne hogy férjen. És nemcsak magán az Electribe-on harapja el ezeket a hangokat, hanem a meghajtott hangmodulon is. Persze erre is van megoldás, hogy a meghajtott modulon kompenzál az ember az adott hangszín EG-jének szerkesztésével. Ez persze nem a legtutibb megoldás és egy kicsit megbonyolítjuk a saját dolgunkat, holott az Electribe 2-ben épp az egyszerűsége a fantasztikus. A dob hangszínek is elég karcsúak és egyoldalúak. Például hiába tettek bele emberi “huhh”, meg “ohh” mintákat, mit gondolnak, hány százezer zenész akarja a zenéjébe pont ugyanazt a “huhh”-ot beletenni? Persze megoldás lenne egy Electribe Sampler, de abban a VA sound-designolás még korlátozottabb.

A Circuit-nál a VA szinti 3 oszcillátoros és PC-vel full editálható, összességében két (2) darab Mininovát kapunk a Circuit-ban, ami teljes eszköztárat ad a sounddesignoláshoz. Csak sajna kell hozzá számítógép. Így hiába hordozható, nem tudok benne hangszínt alkotni önállóan. Nade akkor is van két Mininovánk 6-6 hang polifóniával. Illetve ebben már teljesen lecserélhetőek a dobhangok is. A VA szinti és az effektek paraméterei teljesen tetszőlegesen kioszthatóak a controller potikra, tehát hangszínenként teljesen eltérő beállításokat készíthetünk minden egyes hangszínünkhöz testreszabottan.

Amit nem látok én sem a Circuit-ben, az a munkamenet gördülékenysége, ésszerűsége. Így nyomják, úgy nyomják azt jobbnál-jobb dolgok kerülnek ki belőle. Nem tudom hogy csak megszokás kérdése, vagy tényleg jól ki van találva, csak így messziről nem áttekinthető.

Szerkesztette Koródi Csaba
Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 órája írta Koródi Csaba:

Köszi! :)

Nekem Electribe 2 van, a kollegámnak Novation Circuit. Ahogy én látom és ami miatt kíváncsi vagyok más meglátásaira:

Szeretem az Electribe 2-ben: hogy egy komplett 16 sávos midi szekvenszer, vagy VA szinti, gyakorlatilag komplett performance eszköz. Nagyon okos, nagyon ügyes, nagyon ésszerű a felépítése. Önállóan is működik, nem kell hozzá számítógép, tehát ha csak úgy beteszem a hátizsákba, bárhol teljes értékkel alkothatok vele.

Amiben viszont korlátozva érzem magam: a VA szinti 1 oszcillátoros és csakis annyit tud, amennyi tekerő látható az eszközön, így kicsit rövidebb a takaró sound design téren. Ennek kiküszöbölésére remek lehetőség, hogy akár 16 timbrálon meghajthatunk egy másik hangmodult… ha viszont MIDI billentyűvel játszunk az Electribe-ra, akkor a MIDI jelet nem lehet tükrözni a MIDI OUT-ra, vagyis feljátszás közben nem tudjuk a meghajtott hangmodult hallgatni és annak az érzékletességére alapozni a feljátszást. A polifóniafok is hamar elhogy… még a magas prioritású polifónikus timbrálon is elharapja a hangokat az Electribe ha például egy zongora darabot szeretnénk feljátszani, ami azért a 24 polifóniába bele kéne hogy férjen. És nemcsak magán az Electribe-on harapja el ezeket a hangokat, hanem a meghajtott hangmodulon is. Persze erre is van megoldás, hogy a meghajtott modulon kompenzál az ember az adott hangszín EG-jének szerkesztésével. Ez persze nem a legtutibb megoldás és egy kicsit megbonyolítjuk a saját dolgunkat, holott az Electribe 2-ben épp az egyszerűsége a fantasztikus. A dob hangszínek is elég karcsúak és egyoldalúak. Például hiába tettek bele emberi “huhh”, meg “ohh” mintákat, mit gondolnak, hány százezer zenész akarja a zenéjébe pont ugyanazt a “huhh”-ot beletenni? Persze megoldás lenne egy Electribe Sampler, de abban a VA sound-designolás még korlátozottabb.

A Circuit-nál a VA szinti 3 oszcillátoros és PC-vel full editálható, összességében két (2) darab Mininovát kapunk a Circuit-ban, ami teljes eszköztárat ad a sounddesignoláshoz. Csak sajna kell hozzá számítógép. Így hiába hordozható, nem tudok benne hangszínt alkotni önállóan. Nade akkor is van két Mininovánk 6-6 hang polifóniával. Illetve ebben már teljesen lecserélhetőek a dobhangok is. A VA szinti és az effektek paraméterei teljesen tetszőlegesen kioszthatóak a controller potikra, tehát hangszínenként teljesen eltérő beállításokat készíthetünk minden egyes hangszínünkhöz testreszabottan.

Amit nem látok én sem a Circuit-ben, az a munkamenet gördülékenysége, ésszerűsége. Így nyomják, úgy nyomják azt jobbnál-jobb dolgok kerülnek ki belőle. Nem tudom hogy csak megszokás kérdése, vagy tényleg jól ki van találva, csak így messziről nem áttekinthető.

Nehezen tudom elképzelni, hogy jól legyen kitalálva a Circuit. Az electron cuccokra szokták mondani, hogy tanulni kell, meg elsőre nehezen befogadható, de az követhető. A (mini)nova endzsin nagyon durva dolgokat művel, de számítógép nélkül esélytelen. Persze az Ultranova egészen jól szerkeszthető, de ez ugye más állatfaj. Ne érts félre, nekem nem kellene egyik sem (kivéve az ultranova :) ), csak a korg egy kicsit kevésbé nem. :)  Talán pont amiatt is, hogy mégha egyszerű is, de őszinte, az egy oszci meg végülis sokszor imitál többoszcillátoros konfigurációt, de gondolom olyankor feleződik is a polifónia fok, de ezt nemtom, mert ezt nyilván nem reklámozná senki, én meg még nem próbáltam. Az olyan egyszerű "ooh" meg "huhh" néha életmentő tud lenni, az apró banális effekteket tök jól el lehet sütni. Olykor. De úgy látom nem paprikázódott fel a tömeg, úgyhogy ez a vs lehet kifújt, mert nekem nem volt, nincs és nem lesz egyik sem, úgyhogy nem tudom mi hasznosat tudnék írni. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 12/1/2016 at 17:48 írta Koródi Csaba:

Köszi! :)

Nekem Electribe 2 van, a kollegámnak Novation Circuit. Ahogy én látom és ami miatt kíváncsi vagyok más meglátásaira:

Szeretem az Electribe 2-ben: hogy egy komplett 16 sávos midi szekvenszer, vagy VA szinti, gyakorlatilag komplett performance eszköz. Nagyon okos, nagyon ügyes, nagyon ésszerű a felépítése. Önállóan is működik, nem kell hozzá számítógép, tehát ha csak úgy beteszem a hátizsákba, bárhol teljes értékkel alkothatok vele.

Amiben viszont korlátozva érzem magam: a VA szinti 1 oszcillátoros és csakis annyit tud, amennyi tekerő látható az eszközön, így kicsit rövidebb a takaró sound design téren. Ennek kiküszöbölésére remek lehetőség, hogy akár 16 timbrálon meghajthatunk egy másik hangmodult… ha viszont MIDI billentyűvel játszunk az Electribe-ra, akkor a MIDI jelet nem lehet tükrözni a MIDI OUT-ra, vagyis feljátszás közben nem tudjuk a meghajtott hangmodult hallgatni és annak az érzékletességére alapozni a feljátszást. A polifóniafok is hamar elhogy… még a magas prioritású polifónikus timbrálon is elharapja a hangokat az Electribe ha például egy zongora darabot szeretnénk feljátszani, ami azért a 24 polifóniába bele kéne hogy férjen. És nemcsak magán az Electribe-on harapja el ezeket a hangokat, hanem a meghajtott hangmodulon is. Persze erre is van megoldás, hogy a meghajtott modulon kompenzál az ember az adott hangszín EG-jének szerkesztésével. Ez persze nem a legtutibb megoldás és egy kicsit megbonyolítjuk a saját dolgunkat, holott az Electribe 2-ben épp az egyszerűsége a fantasztikus. A dob hangszínek is elég karcsúak és egyoldalúak. Például hiába tettek bele emberi “huhh”, meg “ohh” mintákat, mit gondolnak, hány százezer zenész akarja a zenéjébe pont ugyanazt a “huhh”-ot beletenni? Persze megoldás lenne egy Electribe Sampler, de abban a VA sound-designolás még korlátozottabb.

A Circuit-nál a VA szinti 3 oszcillátoros és PC-vel full editálható, összességében két (2) darab Mininovát kapunk a Circuit-ban, ami teljes eszköztárat ad a sounddesignoláshoz. Csak sajna kell hozzá számítógép. Így hiába hordozható, nem tudok benne hangszínt alkotni önállóan. Nade akkor is van két Mininovánk 6-6 hang polifóniával. Illetve ebben már teljesen lecserélhetőek a dobhangok is. A VA szinti és az effektek paraméterei teljesen tetszőlegesen kioszthatóak a controller potikra, tehát hangszínenként teljesen eltérő beállításokat készíthetünk minden egyes hangszínünkhöz testreszabottan.

Amit nem látok én sem a Circuit-ben, az a munkamenet gördülékenysége, ésszerűsége. Így nyomják, úgy nyomják azt jobbnál-jobb dolgok kerülnek ki belőle. Nem tudom hogy csak megszokás kérdése, vagy tényleg jól ki van találva, csak így messziről nem áttekinthető.

... hozzáteszem, pont most jött ki a teljes szerkesztő a circuit-hez, szóval végülis a nova engine kitárult, de az a layout, jesszus, és a kivilágítás, írgalmas isten. :D 

 

Szerkesztette DutchFlowers
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2016. 12. 01. at 17:48 írta Koródi Csaba:

ha viszont MIDI billentyűvel játszunk az Electribe-ra, akkor a MIDI jelet nem lehet tükrözni a MIDI OUT-ra, vagyis feljátszás közben nem tudjuk a meghajtott hangmodult hallgatni és annak az érzékletességére alapozni a feljátszást.

Nézz rá az iConnectivity MIDI interfészekre: Link

Link to comment
Share on other sites

  • 0
54 perccel ezelőtt írta AudioWorks Hangtechnika:

Nézz rá az iConnectivity MIDI interfészekre: Link

Köszönöm! Igen, szoktam nézegetni, szuper cuccok. De a világ minden pénzét el lehetne költeni eszközökre. Én úgy gondolom hogy ha az ember beruház egy 120 ezer Ft-os Electribe-ba, aminek a saját motorházteteje alatt meg kéne tudnia oldani egy ilyen Midi tükrözést, akkor nem szívesen ruházna be mégegy hatvanezres eszközbe. A Circuit például tudja ezt plusz kiadások nélkül.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Electribe Dual OSC nem pedig 1.
az OSC/edit poti erre szolgál hogy a második oscillatort megtekerd. Nem minden hullamformánál csak ami Ketőt tartalmaz "dual-oscillator layers" megoldást használ a korg.

circuit nem feltétlenül rosszabb vagy jobb
a kezelőfelülete nagyon tetszik, de a patternek mennyisége limitált ezért nem is vettem még.

E2 ben 16 part független pattern hosszuságokkal működik ami zseniális egy ilyen olcsó grooveboxnál. 
Nekem valahogy a korg sokkal határozottabbnak tűnik (ilyenem van) viszont a circuit meg modernebb..

ha lenne Circuit Pro akkor vennék. De nincs csak ez a kicsi kevés memóriával biro verzió.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
5 órája írta ZizicsFantaLászló:

Electribe Dual OSC nem pedig 1.
az OSC/edit poti erre szolgál hogy a második oscillatort megtekerd. Nem minden hullamformánál csak ami Ketőt tartalmaz "dual-oscillator layers" megoldást használ a korg.

Igen, ez is lehetőség a változtatásra, ismerem a poti funkcióját. De ettől nem nevezném Dual oszcinak... "valamit" hozzátekerhetsz az oszcillátor hangjához amit a készítők gondoltak, de nem egyénre szabható, nem olyan mint a Circuit Nova motorjában a 3 OSC, amiknek szabadon állíthatjuk a hullámformáját, hangolását stb.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
8 órája írta ZizicsFantaLászló:

Nekem valahogy a korg sokkal határozottabbnak tűnik (ilyenem van) viszont a circuit meg modernebb..

 

A Korg nekem is valahogy jobban kigondoltnak, használhatóbbnak tűnik. A Circuit meg olyan mintha sorban jöttek volna az ötleteik és mindegyikhez kitaláltak volna egy gomb-variációt... zenész legyen a talpán aki megjegyzi. Viszont a Circuit-en gyakran frissítenek, gondolom ahogy jönnek az ötletek meg a javítási igények, mert azért elég nyitott rendszer, mármint ami a funkciók leosztását illeti, akár a végtelenségig lehet komplikálni a színekkel és gomb-kombinációkkal a lehetőségeket. A Korg-ban meg tulajdonképpen minden funkció fix és nem is nagyon frissítenek. Elég sok felhasználói igény megfogalmazódott, hasonlóan az én Midi tükrözésemhez, petíciót is nyújtottak(tunk) be a Korg-hoz... kíváncsi leszek, hogy egyáltalán foglalkoznak-e vele érdemben.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 órával ezelőtt írta Koródi Csaba:

A Korg nekem is valahogy jobban kigondoltnak, használhatóbbnak tűnik. A Circuit meg olyan mintha sorban jöttek volna az ötleteik és mindegyikhez kitaláltak volna egy gomb-variációt... zenész legyen a talpán aki megjegyzi. Viszont a Circuit-en gyakran frissítenek, gondolom ahogy jönnek az ötletek meg a javítási igények, mert azért elég nyitott rendszer, mármint ami a funkciók leosztását illeti, akár a végtelenségig lehet komplikálni a színekkel és gomb-kombinációkkal a lehetőségeket. A Korg-ban meg tulajdonképpen minden funkció fix és nem is nagyon frissítenek. Elég sok felhasználói igény megfogalmazódott, hasonlóan az én Midi tükrözésemhez, petíciót is nyújtottak(tunk) be a Korg-hoz... kíváncsi leszek, hogy egyáltalán foglalkoznak-e vele érdemben.

Arra célzol, hogy az egyik egy késztermék, a másik meg valami kísérleti R&D? meglehet :) A korg sztem nem nagyon fog semmit sem csinálni. Max egy electribe 3-at. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 órája írta DutchFlowers:

Arra célzol, hogy az egyik egy késztermék, a másik meg valami kísérleti R&D? meglehet :) A korg sztem nem nagyon fog semmit sem csinálni. Max egy electribe 3-at. :) 

Valami ilyesmi igen. Persze semmi műszaki konyításom nincs hozzá, ez csak olyan érzés a Circuit-el kapcsolatban. A Korg csakugyan nem nagyon szeret frissíteni, még nem nagyon láttam olyan hangszerüket, ami 1-2 frissítésnél többet megélt volna. Most kihozták a két Electribe-ot pirosan, meg kéken, teljesen változatlan beltartalommal... egy olyan frissített OS-el, ami ugyanúgy felmegy az első modellekre is és gyakorlatilag a felhasználói igények teljesen figyelmen kívül hagyása mellett betettek egy-két olyan ficsőrt, amihez a tervezőknek kedvük volt. Ezzel szemben a Circuit-nél úgy látom hogy egy funny, trendi cuccként kezelik, amit érdemesnek tartanak gyurmázni és figyelni a felhasználók elégedett képét :)

Mindezek mellett (vagy ellenére), a Korg-ot érzem kezesbáránynak. Remélem a fejlesztők még nem engedik, el a kezét, ha már idén hozták ki az új verziókat. Még volna pár apróság amin lehetne csiszolni :)

Szerkesztette Koródi Csaba
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 12/1/2016 at 10:41 írta Koródi Csaba:

Egy kis elméleti diskurzusban lennék kíváncsi véleményekre, tapasztalatokra.

Szerintetek KORG Electribe 2 vagy Novation Circuit?

electribe_vs_circuit.jpg

Én baromi nagy Tribe-mániás vagyok...imádom az összeset, ezt is, bár be kell vallanom elsőre nem tetszett. Olyan puritán-divatosan minimál desing, a villogó disco-fény rajta :-), meg hogy olyan MIDI-pad-kontroller jellegű volt elsőre. A hangja is nekem túl mai, túl sterilen hivalkodó volt. Aztán, mint minden gépembe, ebbe is mélyen beleástam magam és most mér nagyon csípem. Ezt is teljesen máshogy használom, mint az eddigieket. Amúgy a fő kedvencem még mindig a régi piros, fekete, meg a csövesből a sampler. A csöveseknek amúgy főleg tuning csövekkel szebb-analógossabb hangjuk van. Amiket viszont nem értek egyszerűen és kiborít a Tribe-oknál, hogyha rálépünk egy sávra, akkor megszólal az adott hang. Ez baromi zavaróvá és szinte lehetetlenné teszi LIVE-ban a sávok közti vándorlást-tekergetést...Az MC-ken, RM1x-en, XL-en stb. nincs ez, kijelölöm azt kész-passz...:-) És ez a tribeokat elkíséri egészen az elsőktől a mostaniig. Nem is értem a fejlesztőket, meg hogy senki nem szól/t??? Olyan fura hibákkal szoktak elrontani egy-egy amúgy marhajó gépet...hogy na...gáz. A mostanit egyébként én főleg minimal techno, deephouse, tribal stílusokban hasznosítom, készült már vele DnB és PsyTech-GOA is, de valahogy a hangszínei és a kezelőfelülete miatt nekem erre fekszik igazán. Ja a másik, a mostaninál...én értem oké, hogy azt akarták legyen a paraszt rákényszerítve, hogy ne mésolgasson sávokat, de ez már mikor saját sávokat akarnék ugye használni(teszem azt ugyanazt a dallamsávot mondjuk deep utána meg electro mixben, olyan dobkörnyezetben) kellemetlen. Meg amúgy aki eddig nem volt kreatív, az ettől sem lesz az, a másik, hogy összemixelésben, másolásban is lehet marhajó dolgokat csinálni, azt sem lehet össze-vissza, hiszen full összenem illő, hamis dolgok jönnek ki. Ennek is megvan a hogyanja...amúgy pl. az MC-505-ben ez egy külön, kiemelt opció MEGAMIX-néven. 3. engem zavaró apró dolog a MIDI normál csati elhagyása...apró dolog, de ha pont otthonmarad az átalakító, akkor para...meg kell szoknom. DE a legrosszabb kétségkívül a hamar elfogyatkozó polyfónia...na az sajna hamar elmégyen nálam...és sokszor hiába jelölöm a szőnyeg, dallam, meg akkord sávot elsődlegesnek, mégis el-el harapja, vagy a szép szőnyeg lebegése-kitartása szűnik meg. OK, a régiek meg elsőnek 2 majd 5 monosávot tudtak, de azt tudták...mondjuk ott is sokszor sikerült tiltásig teleírnom, hogy levegőért kapkodjon szegény hangagya.:-) Dióhéjban amúgy faxa kis gép, ennyi...NOVA-t még nem ismerem, de bizti egyszer beszerzek egyet..engem is főleg a MiniNOVA szinti engineje érdekel grooveboxba öntve. Mindazonáltal full felesleges a 2 gépet összehasonlítani, mert nagyon más. Nem lehet, mint ahogyan mondjuk egy MC-808-at sem lehet egy XL-el. Másra van, más a hangjuk, hiába groovebox-groovebox. A rally kocsi is más, mint egy Corvette mondjuk, hiába autó-autó. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 órával ezelőtt írta Technox:

 és kiborít a Tribe-oknál, hogyha rálépünk egy sávra, akkor megszólal az adott hang. Ez baromi zavaróvá és szinte lehetetlenné teszi LIVE-ban a sávok közti vándorlást-tekergetést...Az MC-ken, RM1x-en, XL-en stb. nincs ez, kijelölöm azt kész-passz...:-) És ez a tribeokat elkíséri egészen az elsőktől a mostaniig. Nem is értem a fejlesztőket, meg hogy senki nem szól/t??? Olyan fura hibákkal szoktak elrontani egy-egy amúgy marhajó gépet...hogy na...gáz. 

De ez már nem igy van :D
"Part" jobbra balra gomb 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
21 perccel ezelőtt írta ZizicsFantaLászló:

De ez már nem igy van :D
"Part" jobbra balra gomb 

Vágom....előre-hátra, de az is idő, meg mikor 2-3 gépet akar az ember LIVE partolgatni, akkor az egyből kijelőlés lenne jó.

Erről jut eszembe ennél meg nincsen SOLO...ha jól tom...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
11 perccel ezelőtt írta Technox:

Vágom....előre-hátra, de az is idő, meg mikor 2-3 gépet akar az ember LIVE partolgatni, akkor az egyből kijelőlés lenne jó.

Erről jut eszembe ennél meg nincsen SOLO...ha jól tom...

Ha megnyomjuk a "Trigger" gombot és vele együtt a kívánt Part-ot, akkor arra a partra lép, anélkül hogy megszólalna. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
10 órája írta Technox:

THX

De a többi Tribe? Ott nincs trükk erre...

A régebbi modelleket sajnos nem ismerem. Ha azokból kihagytak egy ilyen alapvető funkciót, az tényleg bosszantó. Szerencsére az újabbaknál már nem felejtették ki... vagy valaki végre szólt miatta. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nicsak, egy topik, amit két éve indítottam. Akkor Korg Electribe2 tulajként, most pedig Novation Circuit tulajként olvasom :)

Segítségre lenne szükségem. Az Isotonik kiadott a Circuit-hez egy teljes értékű standalone, ingyenes editort, amit már nem tesz elérhetővé az oldaluk, úgymond befejezték az "árusítását". Helyette a Novation Components oldalára küldenek, ami egy online editor.

Esetleg valakinek nincs meg letöltve az Isotonik ingyenes editora PC-re a régi időkből?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A teljes értékű Isotonik, az fizetős volt. Az ingyenes nem vitt minden paramétert. Az új Components viszont van standalone verzióban is.

Nekem sajnos nincs meg a korábbi fizetős, de talán segítettem. Egyébként szerintem a sűrű frissítés miatt, nem lehet majd sokáig használni az Isotonikot.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
10 órája írta Koródi Csaba:

Nicsak, egy topik, amit két éve indítottam. Akkor Korg Electribe2 tulajként, most pedig Novation Circuit tulajként olvasom :)

Segítségre lenne szükségem. Az Isotonik kiadott a Circuit-hez egy teljes értékű standalone, ingyenes editort, amit már nem tesz elérhetővé az oldaluk, úgymond befejezték az "árusítását". Helyette a Novation Components oldalára küldenek, ami egy online editor.

Esetleg valakinek nincs meg letöltve az Isotonik ingyenes editora PC-re a régi időkből?

Szia!

Nekem még megvan a gépemen. Ha még aktuális szívesen elküldöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
16 órája írta farex:

Adj meg egy mailcímet, és átküldöm. 

Köszönöm szépen, megérkezett! :)

 

 

Ekkor: 2018. 05. 29. at 8:55 írta Szelle Balázs:

Egyébként szerintem a sűrű frissítés miatt, nem lehet majd sokáig használni az Isotonikot. 

Attól nem tartok hogy hamar kinövöm az Isotonik free editort... nem vagyok hardcore user, ami alapszintű editálást enged, az nekem elég. A sűrű frissítések pedig eddig egyszer sem a synth engine-t érintették, hanem a workflow-t.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 órája írta Koródi Csaba:

Köszönöm szépen, megérkezett! :)

 

 

Attól nem tartok hogy hamar kinövöm az Isotonik free editort... nem vagyok hardcore user, ami alapszintű editálást enged, az nekem elég. A sűrű frissítések pedig eddig egyszer sem a synth engine-t érintették, hanem a workflow-t.

Nincs mit.

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...