Jump to content
Ménemszól.hu

Kijött a Behringer Deepmind 12 analógszinti!


draco draconis

Recommended Posts

Ekkor: 2017. 01. 14. at 18:37 írta Koródi Csaba:

Kicsit off, de tudja valaki hogy mi az a kis kütyü a hangszer előtt?

Biztos valamilyen "portable recorder", de elég nehéz kitalálni, hogy melyik lehet, valószínűleg nem véletlenül van úgy lefordítva, hogy ne lehessen látni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Válaszok száma 103
  • Created
  • Last Reply
5 órája írta GyuriKakas:

Minden az élő "saját füllel való" meghallgatás után dől el!

Annyi de annyi demó van már, hogy nincs tévedés, ha megveszi az ember: azt kapja amit a videókon hall. És jó dolgot kap az ember.

Jó kis középszer analógban. Az ára viszont nem az. Az alsó kategória! És ez a nem mindegy.

Tényleg azt sajnálom ebben a hangszerben hogy nem négy timbrálos legalább. A 4 effektprocihoz pont jó is lenne. Remélem lesz ilyen változata is egyszer.

Link to comment
Share on other sites

20 órája írta DutchFlowers:

Ezt lattatok mar?

Es ugye nem elfelejteni, hogy az effektek parametereinek nagy resze modulalhato a szintibol, szoval eleg szerves resze az egesznek. Ezt csak azert hansulyozom, mert ez a demo erre nem ter ki. 

Kivanatos kis dog ez. :) 

0:27-nél szerintem pont azt mondja, hogy minden megcsinálható közvetlenül a szintiből, nem kell az iPad+App. (HA erre gondoltál.)

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta Bendi:

0:27-nél szerintem pont azt mondja, hogy minden megcsinálható közvetlenül a szintiből, nem kell az iPad+App. (HA erre gondoltál.)

Nem arra, hanem, hogy az effektparameterek nagy resze vezerelheto pl LFO-val, vagy barmi mas modulacios forrassal. Es egyebkent tenyleg elfogadhato szintu GUI-n tudod szerkeszteni azokat iPad app nelkul is, ez igaz, csak nem erre akartam utalni, hanem az elobbire. 

Lasd peldaul az alabbi video 27:07-tol

 

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta DutchFlowers:

Nem arra, hanem, hogy az effektparameterek nagy resze vezerelheto pl LFO-val, vagy barmi mas modulacios forrassal. Es egyebkent tenyleg elfogadhato szintu GUI-n tudod szerkeszteni azokat iPad app nelkul is, ez igaz, csak nem erre akartam utalni, hanem az elobbire. 

Lasd peldaul az alabbi video 27:07-tol

 

OK. Így már világos.

Link to comment
Share on other sites

5 perccel ezelőtt írta Bendi:

OK. Így már világos.

Mondom, tenyleg nagyon kerek kis hangszer. Egy slimphatty-val teljeserteku hazistudio persze valami szamitogep alappal. Es szamomra nagyon sokat dob a latba, hogy az effektszekcio nem csak azert log ott, hogy jobbara anelkul csinalj barmit is. Ebbol a szempontbol nem tudok olyan szintit mondani, ami ilyen szinten lett volna effektekkel (torzitok/torzitasok kiveve) ellatva, ilyen kreativ modon. Es azert a t.c. nem rossz beugro nev, az meg ugye csak szoftver... Nem a legjobb, nem lexicon, nem eventide, de akkor is. Meg a KT sem rossz technologia. Ez a szinti a gyer oszcikkal is sound-designer (vagy lehet ez mar engineer) alom. Ezer dolcsi. Szinte en erzem ugy, hogy lopok. :) Muszaj lesz vennem, es fogok is szerintem. Valamit mindenesetre muszaj lesz igy 5 ev utan, es nagyon sanszos, hogy ez lesz az... :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
10 órája írta _cutoff:

Ez a demózó vak ? Vagy miért van a sötét szobában napszemüvegben ? omg

Miért? A 30 éves szakadt, ótvaros rozsdafészek BMW-kben (Mercikben, Audikban) a helyi menő csávók 25 fokban miért ülnek kapucniban? (Újabban a 20x éves Honda Civikek is bekerültek ebbe a körbe...) Szánalmas.hu

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Na. Hogy vmi jó is legyen magyar vonatkozásban is: a Hitspace-nél 309e a DM12 ára.  De a DM12 rack is jóárasított, illetve 209e a DM6 ára. 

Ilyen jó áron, ilyen jó hangú polifón analóg még sohasem volt!

Ugyan vannak osc limitációi de annyira jó a mod mátrix hogy nem az a bottleneck, hanem inkább hogy nem multitimbrál. De a hangja és építési minősége több mint jó.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ekkor: 2018. 02. 01. at 22:18 írta draco draconis:

Ugyan vannak osc limitációi de annyira jó a mod mátrix hogy nem az a bottleneck, hanem inkább hogy nem multitimbrál. De a hangja és építési minősége több mint jó.

Ez az utolsó mondat konkrétan tök hitelesen összefoglalja a Deepmind-ot.

És hogy megfejeljem, a multitimbralitás problematikája ellen készítettem egy FULL Deepmind Multitrack demót. MINDEN Deepmind, a dob is. A felvétel meg full iPad Cubasis.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...