• 0
Balázs

Access Virus C vs. TI

Kérdés

Sziasztok!

Az élet úgy hozta, hogy a Virus C-m mellé egy TI is került. A C tele van jobbnál jobb hangokkal, de egyelőre még nem sikerült őket rátöltenem a TI-re... Valamiért a Sounddiver Virus nem tudja úgy kimenteni a kívánt mappát MIDIben, hogy utána az rátölthető legyen a TIre a Control Centerben. Szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban hasznos tanácsa, ötlete?

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

• 0

Válaszolta (szerkesztve)

2 órája írta Balázs:

Sziasztok!

Az élet úgy hozta, hogy a Virus C-m mellé egy TI is került. A C tele van jobbnál jobb hangokkal, de egyelőre még nem sikerült őket rátöltenem a TI-re... Valamiért a Sounddiver Virus nem tudja úgy kimenteni a kívánt mappát MIDIben, hogy utána az rátölthető legyen a TIre a Control Centerben. Szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban hasznos tanácsa, ötlete?

Szia!

PC-n:
MidiOX vagy Bome Send SX-el küldd fel a *.mid vagy *.syx fileokat a Ti-ra. (fontos: Ti-ban csak a legelső 4 bankba tudsz menteni (RAM-A, B, C, D)

MAC:
SysexLibrarian

Ti-nál config menüben a MIDI Dump RX: Receive Dump vagy aszem' Force to Bank A (és akkor az A bankba pakolja a pactheket)

kb ennyi :)

Szerkesztette Lacika
1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

• 0

Elfelejtettem h C-ről meg manual dump-pal mentsd le mid-be vagy syx-be a kiválasztott bankot, és aztán azt töltsd fel a Ti-ra ahogy fentebb írtam ...

Hozzászólás megosztása

• 0
Ekkor: 2017. 01. 08. at 17:36 írta Lacika:

Elfelejtettem h C-ről meg manual dump-pal mentsd le mid-be vagy syx-be a kiválasztott bankot, és aztán azt töltsd fel a Ti-ra ahogy fentebb írtam ...

Köszönöm! 

Kipróbálom amit írtál! ;)

Hozzászólás megosztása

• 0
1 órával ezelőtt írta Balázs:

Köszönöm! 

Kipróbálom amit írtál! ;)

ha valami nem menne, keress meg :)

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés