Jump to content
Ménemszól.hu

Pioneer monoszinti?


FLman

Recommended Posts

Nekem, mint elkötelezett DSI rajongónak az volt az első reakcióm, hogy: "Mi ez a sz@r; Pioneer Volca, brutálisan túlárazva?"
A célcsoport is teljes tévedés; egy dj különösen nem fog bindzsizni a menüben, hogy elővarázsoljon teljesen alap funkciókat, amik nem kerültek ki az előlapra, de más se.
A második reakcióm: Ez egy lebutított Mopho, de miért?! Eddig az volt a koncepció, hogy presztízsnövelés miatt, kiszállnak az alsó kategóriákból.

Link to comment
Share on other sites

Nekem vhogy az az érzésem, hogy nyakkendős marketingszakemberek, akiknek közük sincs az elektronikus, vagy semmilyen zenéhez sem

a fejükbe vették, hogy a dídzséé meg a barkács-zenész egy kategória, tehát egy piac.. Nevetséges!

Az, hogy Dave Smith Úr miért adta a nevét ilyesmihez, az számomra teljesen egyértelmű; az így összegerebjézett hasznot esetleg tolhatná a "rendes" cégébe és fejlesztgethetne tovább..

Link to comment
Share on other sites

33 perccel ezelőtt írta wax83:

 

Az első fele, pontosan így lehetett, nem ez az első eset.

A DSI áremelése óta nem hiszem, hogy ne lenne pénzük.
Dave a promó videóban kihangsúlyozza, hogy Pioék tervezték + egy büdös szó nincs a honlapjukon se a FBjukon róla, kb elhatárolódnak. :D 
Az SP-16 abszolút menő cucc. Szerintem naívan aláírtak a teljes Toriaz sorozatra, de nem erről volt szó és nem tudnak kihátrálni.

Link to comment
Share on other sites

2 perccel ezelőtt írta Kilobeat:

Az első fele, pontosan így lehetett, nem ez az első eset.

A DSI áremelése óta nem hiszem, hogy ne lenne pénzük.
Dave a promó videóban kihangsúlyozza, hogy Pioék tervezték + egy büdös szó nincs a honlapjukon se a FBjukon róla, kb elhatárolódnak. :D 
Az SP-16 abszolút menő cucc. Szerintem naívan aláírtak a teljes Toriaz sorozatra, de nem erről volt szó és nem tudnak kihátrálni.

Ja, a sampling-groovebox cucc az teljesen jó, sztem jobb mint az új mpc.. Bár biztos, hogy nem lesz olcsó a Pioneert ismerve, főleg

így, hogy a DS logót is agresszívan rányomták.. Egyébként nekem is az a gyanúm, hogy ez nem az a kultúrált profi-a-profival kollaboráció

mint volt anno Dave Smith és mondjuk a Yamaha, vagy épp a Korg között. 

Link to comment
Share on other sites

Nem értem a fanyalgást, szerintem ez egy tök jó kis koncepció. Persze nekem is egyből a Mopho jutott eszembe, csak ez a nem a Prophet 08, hanem Prophet 6 a monofón lekicsinyített változata. Azok akik szerettek volna Prophet 6-ot, de az ára miatt csak vágyálom volt, ezzel közelebb kerülhetnek hozzá. Ha a kezelő felület egy kicsit használhatóbb lesz mint a Mopho/Tetr4 esetében már sikertermék lesz szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...