Jump to content
Ménemszól.hu
Kilobeat

DSI REV2

Recommended Posts

Dave Smith Instruments Rev 2 (Prohet 16)

A polifónia most már nem lehet akadály.
2000USD, márciustól.

rev2.jpg

Szerkesztette Kilobeat
  • Like 3

Hozzászólás megosztása

Nagyon jó darab, tisztára el vagyunk kényeztetve: DM12, REV2 ... csak győzze az ember pénzzel. :D

Nem is tudom melyiket venném... mert az egyik az olcsó és relatíve új a hangja, vagy a jól megszokott vaskosabb, de már sokszor hallott hangot, ami drágább?

Mondjuk szerintem elég jó demókat írtak hozzá.

Azon gondolkodom, melyik cég lesz a következő, aki polifónnal jelenik meg?

• Like 1

Hozzászólás megosztása

28 perccel ezelőtt írta draco draconis:

Azon gondolkodom, melyik cég lesz a következő, aki polifónnal jelenik meg?

A Samsung!!!! :)

Hozzászólás megosztása

5 perccel ezelőtt írta Vlaca:

A Samsung!!!! :)

Á, most akarták lecsukni a vezérüket. Nem hiszem hogy átgondolva az életét, polifón analógok gyártásával akarja a hátralévőt tölteni. :D

De szerintem akik esélyesek: Novation,Elektron, Waldorf. Vagy az Alesis kihozza az Andromeda REV2-t :D:D:D

Hozzászólás megosztása

3 órája írta draco draconis:

De szerintem akik esélyesek: Novation,Elektron, Waldorf.

Elektron dobta a dobgépet..

Én nem keseregnék, ha jönne a Nord a Wave 2.0-val pl. 

Hozzászólás megosztása

45 perccel ezelőtt írta upstream:

Én sem tartom kizártnak. De én most analógokra gondoltam. Persze lehet hogy tudsz valamit és a Clavia akarom mondani Nord kijön egy analógszűrős Wave 2.0-val! ;)

Ps.: közben csak most sikerült felfedeznem a Digitaktot. Ez mondjuk nem az én cuccom lesz szvsz.

Szerkesztette draco draconis
  • Like 1

Hozzászólás megosztása

Ekkor: 1/20/2017 at 12:58 írta upstream:

Lesz az, de szerintem meg 1-2 evet varat magara. Meg kell hogy a lassan (remelhetoleg) ebredezo 90es evek retrojaba kiserletezo kedvuek elkezdjek ASR-10 modjara hasznalni. :) En a Clavia helyeben, ha dolgoznek is rajta, meg varnek egy kicsit a piacra dobassal. :) 

Hozzászólás megosztása

15 órája írta DutchFlowers:

Lesz az, de szerintem meg 1-2 evet varat magara. Meg kell hogy a lassan (remelhetoleg) ebredezo 90es evek retrojaba kiserletezo kedvuek elkezdjek ASR-10 modjara hasznalni. :) En a Clavia helyeben, ha dolgoznek is rajta, meg varnek egy kicsit a piacra dobassal. :) 

Hát nem tudom lesz-e. A Wave1 is elég nagy bukta volt nekik. Nem jött be amire számítottak.. :(

Hozzászólás megosztása

Azért végignéztem a NAMM összes kínálatát, de túl sok új szinti nem jelent meg. De még szerencsére ebből az egyik 16 polis analóg  :D

Hozzászólás megosztása

5 órája írta upstream:

Hát nem tudom lesz-e. A Wave1 is elég nagy bukta volt nekik. Nem jött be amire számítottak.. :(

Azert kell azzal meg varni. De en fogadnek ra, hogy 1-2 even belul megindul a hasznaltpiaci erdeklodes, mert nagyon potens hangszer. Es persze lehet, hogy nem ugy lesz, es akkor hulyeseg is volna piacra dobni barmit is: belefutni egy ujabb pofonba, minek? Az esetben meg akinek megis az kellene, a hasznaltpiacon lesz meg egy jo ideig, mert eleg jol meg van epitve.

De egyebkent nekem is :(, mert szerintem, es szigoruan maganvelemeny, a Wave volt a Nord utolso erdekes, ujdonsagereju (mar Clavia szinten) nagy dobasa. A piaci lelkesedes hianya azt mutatja, hogy nagyon koran volt. Es az is lehet, hogy nagyon keson, mert az emberek inkabb szoftvereznek manapsag, ha hangmintarol van szo. De attol fuggetlenul baromi jo kis cucc az. Sajnos egyelore az a keves, amit arulnak, eleg jol tartja az arat...

Hozzászólás megosztása