Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

AudioWorks Hangtechnika

Kérdés

Az AudioWorks Hangtechnika bemutatja az iConnectivity ConnectAUDIO2/4 audio interfészt!

  • 2x mikrofon/hangszer/vonal XLR/TRS kombinált bemenet +48V fantomtáp kapcsolóval és impedancia illesztéssel
  • 2x TRS szimmetrikus kimenet
  • 1x fejhallgató kimenet (központi kimenet [1-2] vagy önálló mix [3-4] választási lehetőséggel)
  • 1x1 MIDI DIN ki/bemenet
  • a precíz beállításhoz digitális vezérlésű előfokok (Pre A/D), fejhallgató és központi kimenet (Post D/A)
  • intuitív kapacitív érintőpanel és vezérelőfelület
  • 7-szegmenses LED a ki/bemenő jelszint vagy paraméter kijelzéshez
  • teljes körű Direct-Monitoring (Mono/Stereo) funkciók (fedélzeti keverő)
  • max. mintavételi frekvencia 24bit@96kHz
  • minőségi AKM A/D és D/A konverterek
  • USB Audio & MIDI Class Compliant (nem igényel illesztő-programot)
  • USB Bus Powered (nincs szükség külső tápegységre)
  • PC/Mac/iOS kompatibilis
  • letisztult, modern külső
  • a már megszokott strapabíró fém készülékház
  • 3 év jótállás

iConnectivity árlista: Link

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

46 perccel ezelőtt írta malaga:

Tudsz valami mondani a MIDI-ről? Round Trip latency?

Az iConnectivity interfészek rendszer Latency értéke 1.7 ms (In-Out, Analog/Digital és Mix/Patch esetén is).
 

46 perccel ezelőtt írta malaga:

Előfok minősége?

Jobb és érzékenyebb, mint az ebben az árkategóriában megszokott.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Van egy ICA2+ hangkártyám. Laptopommal IPAD-emmel tök jól megy :) .(látják egymást ahogy kell ide-oda megy minden)

Rádugom a PC-re és nem látja az IPAD a kártyát (PC látja, kiválóan megy!).

Mi lehet?

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

17 órája írta Gandras:

Laptopommal IPAD-emmel tök jól megy :) ... Rádugom a PC-re és nem látja az IPAD a kártyát (PC látja, kiválóan megy!).

Pontosan mit jelent az, hogy nem látja?

A Laptop és Desktop gépről nézve az iConfig Audio Router és USB konfigurációs beállítások teljesen egyformák?

Link to comment
Share on other sites

6 órája írta AudioWorks Hangtechnika:

Pontosan mit jelent az, hogy nem látja?

A Laptop és Desktop gépről nézve az iConfig Audio Router és USB konfigurációs beállítások teljesen egyformák?

Megnézem! Most vettem észre hogy a laptopon még a május 22.-e előtti idriver van ( PC-n ez az új unified van). Lehet itt lesz a hiba?

Link to comment
Share on other sites

11 órája írta Gandras:

Lehet itt lesz a hiba?

Első hallásra konfigurációs probléma lesz.

Ha az iConfig-ban nem tudod ellenőrizni a beállításokat, akkor csatlakoztasd az asztali gépet és az iOS eszközt az iConnectAUDIO2+ interfészhez, indítsd el az iC Auracle Tool-t és haladj a Setup Wizard pontjain újból végig.

Az Auracle csak a konfiguráláskor aktív Port és eszközöket veszi figyelembe majd ez alapján programozza fel az interfészt (Audio&MIDI Router). Ha az iOS eszköz a konfigurálás pillanatában nem volt a rendszerben, akkor elképzelhető azért nem kommunikál az asztali géppel, mert nincs Route az USB1 <> USB2 Port között.

Link to comment
Share on other sites

4 órája írta AudioWorks Hangtechnika:

Első hallásra konfigurációs probléma lesz.

Ha az iConfig-ban nem tudod ellenőrizni a beállításokat, akkor csatlakoztasd az asztali gépet és az iOS eszközt az iConnectAUDIO2+ interfészhez, indítsd el az iC Auracle Tool-t és haladj a Setup Wizard pontjain újból végig.

Az Auracle csak a konfiguráláskor aktív Port és eszközöket veszi figyelembe majd ez alapján programozza fel az interfészt (Audio&MIDI Router). Ha az iOS eszköz a konfigurálás pillanatában nem volt a rendszerben, akkor elképzelhető azért nem kommunikál az asztali géppel, mert nincs Route az USB1 <> USB2 Port között.

Leszedtem a Auracle-t, újra telepítettem. Végigmentem a lépéseken (korábban kihagytam) és most jó. :) Az a fura hogy azt írja ki hogy mincs USB1 UB2 csatlakoztatva.2050145160_ica2.thumb.PNG.23f500840d203e346dc798bf905d35e2.PNG

Link to comment
Share on other sites

Fura, összerektam a rendszert kipróbáltam mindent, Audio ,midi route, minden működik de továbbra is not connectedbe van a két usb port.

Csudajó kis kütyü! :))))

Majd kibogózom ezt az anomáliát, csak most nincs több időm tesztelgetni (vizsgaidőszak van, vissza is raktam a dobozába mert nagyon nagy a kísértés ).

Nagyon  jó a routingja , latency is ! Beatstep pro-t rákötöttem a PC-re Ableton Midi vette a jelét routolta  IPAD_re  (AUM -> ISEM szinti hang vissza Abletonba ) elsőre  nem vettem észre csúszást

Nagyon köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...