Jump to content
Ménemszól.hu

Axel Hartmann's 20k Synth


draco draconis

Recommended Posts

9 perccel ezelőtt írta vinnui:

Polkorrekt módon ezt úgy lehet megfogalmazni, hogy gyűjtői kiadás :)

illetve talán úgy is meglehet fogalmazni, hogy Axel Hartmann/Waldorf nyilvánosan (ki/meg)-éhezett....és ez a dizájnkoncepció részét képezi, típus-névválasztás tekintetében?Vajon a felhasználói-gyűjtői piaci infláció mennyire lesz hatással erre a behringeri koncepciót(-"pofátlanságot"-) megszégyenítő, buta-ultragiccs-sznob kategóriájú, alupotis (Neo)- Waldorf-Moogdizájn(?) ipari szőrnyre?(ma már ezis egy vállalható üzleti marketing-stratégia(?):arculatból-pofátlanság, formatervezésből-giccsparádé....-jelen esetben a tervező Úr neve/munkássága szolgált az irományom mércéjeként)

Link to comment
Share on other sites

23 perccel ezelőtt írta vinnui:

Mindenesetre ár/érték arányban sikerült megszerezni a rekorder pozíciót a negatív skálán. Ettől függetlenül ez egy működő, használható hangszer lesz, és lesznek olyanok is, akik megvásárolják.

Ez így igaz, viszont a vásárlói/felhasználói oldalról bizonyít be valami számomra lesújtó képet ... :) Ha végletekig sarkítok és ezen hangszer alapján ítélkezek akkor nálam az jön ki, hogy minél inkább túlárazott egy hangszer, annál nagyobb felhasználói élményt ad...! :)

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta vinnui:

Polkorrekt módon ezt úgy lehet megfogalmazni, hogy gyűjtői kiadás :)

Igen, az lesz, mert 20-20 darab fekete/fehér kerül legyártásra Fatar TP-8 billentyűzettel, SPL Supra Op-Amp audio technology, Hartmann Neuron/Waldorf hullámtábla(?)

Link to comment
Share on other sites

34 perccel ezelőtt írta Lemur101:

Ez így igaz, viszont a vásárlói/felhasználói oldalról bizonyít be valami számomra lesújtó képet ... :) Ha végletekig sarkítok és ezen hangszer alapján ítélkezek akkor nálam az jön ki, hogy minél inkább túlárazott egy hangszer, annál nagyobb felhasználói élményt ad...! :)

Szerintem azt a kevés darabot pár olyan stúdiótulajdonos, vagy ritkaságokat gyűjtő megszállott fogja megkaparintani, aki amúgy is talicskával hordja a pénzét a szemétégetőbe, és már elfáradt ebben a műveletsorban, ezért inkább rendel egy ilyet. :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem a sladge2 is bejönne, ha teljes blofeld-et kapna az ember. Igaz mindent ki lehet belőle csikarni editorral, de ha már sladge és minden ki van rakva potikra, akkor azok is legyenek, amik csak editorral érhetőek el.

Egyébként nem volna ez rossz koncepció mondjuk 1000-1500$ környékén. Kövezzetek meg, de nekem tetszik a design. :) 

Link to comment
Share on other sites

Vannak olyan termékek a földön, amelyek ára csak és kizárólag azért lett meghatározva, hogy nyilvánvaló legyen, hogy aki azt megveszi, az mérhetetlenül gazdag, nem nézi az árcédulán a nullák számát.

A nagyobbik baj az, hogy - tisztelet a kivételnek - az ilyen "árukhoz" nem azok jutnak hozzá, akik azt használni tudnák, értékelnék, hanem olyanok, akik talán igazából nem is értik, mire jó.

Sok milliomosnál áll a nappaliban egy gyönyörű zongora, de az egész családban közel-távol senki nincs, aki akár csak a szamárindulót el tudná klimpÍrozni rajta. De az olyan trendi, elegáns, cool.

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta Bendi:

Vannak olyan termékek a földön, amelyek ára csak és kizárólag azért lett meghatározva, hogy nyilvánvaló legyen, hogy aki azt megveszi, az mérhetetlenül gazdag, nem nézi az árcédulán a nullák számát.

A nagyobbik baj az, hogy - tisztelet a kivételnek - az ilyen "árukhoz" nem azok jutnak hozzá, akik azt használni tudnák, értékelnék, hanem olyanok, akik talán igazából nem is értik, mire jó.

Sok milliomosnál áll a nappaliban egy gyönyörű zongora, de az egész családban közel-távol senki nincs, aki akár csak a szamárindulót el tudná klimpÍrozni rajta. De az olyan trendi, elegáns, cool.

Ok, nézzük a jó oldalát: reméljük, hogy a befolyt bevétel a Waldorf jövőbeni fejlesztéseit alapozza meg! :)

Link to comment
Share on other sites

4 órája írta upstream:

Nekem a sladge2 is bejönne, ha teljes blofeld-et kapna az ember. Igaz mindent ki lehet belőle csikarni editorral, de ha már sladge és minden ki van rakva potikra, akkor azok is legyenek, amik csak editorral érhetőek el.

Egyébként nem volna ez rossz koncepció mondjuk 1000-1500$ környékén. Kövezzetek meg, de nekem tetszik a design. :) 

Erre gondoltam én is, ha a Behringer tulajdonába lenne a Blofeld szintimotor, ugyanezt a dizájnt megépítenék az lenne a Behringer 1K. :)

Link to comment
Share on other sites

3 órája írta KraD:

Drága?

Íme a megoldás... és még alterNAÍV billentyű színek is rendelkezésre állnak..
Bár Dzsordzs barátunk árképzését látva kijelenthetjük, hogy tud valamit a nyugati marketingről... :D 
http://www.zeneszapro.hu/hirdetesek/yamaha-psr-6300-szinzetizator-„-george-„


 

oco-Szledzs-cinti.jpg

oco-Szledzs-cinti-2.JPG

De ez sampleres! SŐŐŐŐT!  Tud kecskehangot is.

Van rajt' PLAY BAK... :D:D  :D  idióta...


 

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta vinnui:

Egy szintivel nem is az a baj, ha drága, hanem ha senki sem vágyik rá. Na ez ilyen lett. :)

Kiallitasi darabnak azert szep(nek talalom). Hangszernek, vagy barminek amit megvasarolnek nem.

De nekem tetszik. :) A billentyuk fenyessege (zongoralakk? :) ) szerintem tok jol ellenpontozza a matt alu feluletet. A fekete billentyuk meg ra is erositenek, hogy ez l´art pour l´art. Ezen ne akarjal te bazsevalni. Na mindegy, en design szintjen megettem a dolgot. :) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...