Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

MPC 1000 tápkábel


wax83

Kérdés

Üdv!

Valakinek van tapasztalata külföldön vásárolt MPC1000-rel kapcsolatban??

Vettem egyet az Egyesült Királyságból, ennek megfelelően a tápkábel az ottani aljzatra való 3-villás fajta,

nálunk meg ügye a 2 villás "hagyományos" műszerkábel van az itteni hálózatra.. (a másik vége ugyanaz a 3 fázisú csatoló)

Azt megtudtam, hogy az MPC1000-es már kapcsolóüzemű tápegységgel van ellátva, tehát működnie kell a hazai hálózaton is (230VAC/60Hz~)

erre utal is a gyártó az eszköz hátoldalán. Az álltalam bitorolt gép mégsem kapcsol be, teljesen süket, se kép se hang -

ha a hagyományos PC tápkábelekkel próbálkozom.. Vkinek vmi ötlet, javaslat, tapasztalat ezügyben?

Előre is megköszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Ekkor: 2017. 04. 27. at 19:24 írta wax83:

Üdv!

Valakinek van tapasztalata külföldön vásárolt MPC1000-rel kapcsolatban??

Vettem egyet az Egyesült Királyságból, ennek megfelelően a tápkábel az ottani aljzatra való 3-villás fajta,

nálunk meg ügye a 2 villás "hagyományos" műszerkábel van az itteni hálózatra.. (a másik vége ugyanaz a 3 fázisú csatoló)

Azt megtudtam, hogy az MPC1000-es már kapcsolóüzemű tápegységgel van ellátva, tehát működnie kell a hazai hálózaton is (230VAC/60Hz~)

erre utal is a gyártó az eszköz hátoldalán. Az álltalam bitorolt gép mégsem kapcsol be, teljesen süket, se kép se hang -

ha a hagyományos PC tápkábelekkel próbálkozom.. Vkinek vmi ötlet, javaslat, tapasztalat ezügyben?

Előre is megköszönöm a segítséget!

 

Szia!Az enyém simán működik szürke pc kábellel is.Szét kell kapnod,hogy lásd mi a gond.Vagy nézesd meg valakivel.Sok sikert!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...