Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Gator FlightCase beszerzes


skogen

Kérdés

Sziasztok!

Hosszu keresgeles utan megtalaltam a megfelelo utazos flightcase-et, de problemaba utkoztem a beszerzeset illetoen. A markaja Gator.

Nem talaltam magyarorszagi forgalmazot, de meg europait sem ;-( ;-(

A hivatalos szupport egyenlore nem valaszol. A gyarto oldalan pedig nem szallitanak errefele.

Tudtok segiteni, ajanlani europai webshoppot ?

 

Elore is nagyon koszi!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

32 perccel ezelőtt írta skogen:

Sziasztok!

Hosszu keresgeles utan megtalaltam a megfelelo utazos flightcase-et, de problemaba utkoztem a beszerzeset illetoen. A markaja Gator.

Nem talaltam magyarorszagi forgalmazot, de meg europait sem ;-( ;-(

A hivatalos szupport egyenlore nem valaszol. A gyarto oldalan pedig nem szallitanak errefele.

Tudtok segiteni, ajanlani europai webshoppot ?

 

Elore is nagyon koszi!

https://www.thomann.de/intl/hu/gator_gr_rackbag_4uw.htm?ref=search_prv_13

 

Ehhez mit szólsz?

Link to comment
Share on other sites

19 perccel ezelőtt írta Hobkins:

Nincs mit :) ! Hasonló jókat neked is :) !

Nagyon koszi a linket!

Sajnos pont ezt a tipust nem forgalmazzak ;-(

Van esetleg a tarsolyodban / tarsolyotokban olyan webshop ami hasonlo a thomann-hoz? (sajna nem vagyok kepben)

Ebben nem szeretnek kompromisszumot hozni, csak ha biztosan lehetetlen rendelni magyarorszagra. :-)

Udv

a

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta Hobkins:

Koszi a linket!

Jopofa ez a tipus is, de en kicsit felek attol, hogy szerkezetileg "nem eleg" eros. A flightcase-nek amit keresek tudnia kell azt, hogy majd nyitott allapotban a tetejen meg tudjon allni rajta egy nehez eurorack koffer - atomstabilan. A latottak alapjan a fenti tipus erre alkalmatlannak latszik.

Amelyik tipust keresem az a g-pro 4u, joval meggyozobbnek tunik.:

http://gatorcases.com/products/racks-portable/pro-series-molded-racks/g-pro/4u-19-deep-molded-audio-rack-w-wheels-g-pror-4u-19/#obn

Sajna eddig nem jartam szerencsevel...

 

Tudtok masik brand-rol is ami ilyesmit keszit?

Koszi szepen!

Link to comment
Share on other sites

Ez?

http://www.electronic-star.hu/ABS-Trolley-flightcase-rack-case-koffer-19-4-U_i155712.htm?utm_medium=Comparison&utm_source=arukereso

(amit Te keresel az az ABS anyagu, gordulos fligh-case. Regebben tele volt a net az ABS fc-kel, de valahogy kimentek a divatbol. Manapsag a fa/fem, vagy a ponyvas cuccok vannak csak foleg. A fa/fem nehez, a ponyvas gyenge. Amit linkeltem az hazai beszerzes)

Link to comment
Share on other sites

10 órája írta csmajor:

Skb cases

 

13 órája írta NeoC:

Egyebkent nekem van ilyen ABS-fc-em, es atomstabil. "Egy kocsival ra lehet allni", tehat egy masodik racket boven elbir.

Vegul egy SKB kerult be a kosarba.

Nagyon szepen koszonom az ajanlasokat es a velemenyeket! :bow:

Legjobbakat!

adam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...