Jump to content
Ménemszól.hu

Újabb Boutique darab: SE-02


bart42

Recommended Posts

  • Válaszok száma 91
  • Created
  • Last Reply

Nem tudom, miért bántjátok. Szerintem egyáltalán nem rossz kis kütyü ez! (Szerintem inkább a felvétel készítője volt béna. Néha kifejezetten "recseg" a felvétel, ami biztosan nem az eszköz problémája. Én egy közepesen jó fülessel hallgattam, egyáltalán nem szólt rosszul.)

Link to comment
Share on other sites

Itt már fennt van.

https://www.sweetwater.com/store/detail/SE02

500 Dolcsi. Tehát Europában 500 Euró árban várható.

Ezen belül Magyarországon, mint Európa legerősebb gazdaságában várhatóan kicsit 150 felett lesz. (160-170)

 

Szerintem is ígéretes darab lesz. A többi boutique szintihez képest ez talán jobban sikerlt darab.

Link to comment
Share on other sites

Annyira tudtam, hogy beindul a szarozás erre a témára, jó magyar szokás szerint.

Ha drága az analóg akkor azabaaaaaj, ha olcsón adják akkor azabaaaaj, de ha valami szép és jó is az is baaaaj, ha a ménemszólon fikázok, na az nem baaaaj.

Link to comment
Share on other sites

5 órája írta vinnui:

de ha valami szép és jó is az is baaaaj, ha a ménemszólon fikázok, na az nem baaaaj

Nem tudom mit hoz ki legközelebb a Roland, de tuti hogy már most kritikán aluli és úgy fog szólni, mint a térdhajlatom :D

Szerintem mindegyik Boutique csinos :) Ha lehetne választani a semmi és a bármi között, akkor én azt mondanám inkább csináljanak bármit mint semmit... 

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta Koródi Csaba:

Nem tudom mit hoz ki legközelebb a Roland, de tuti hogy már most kritikán aluli és úgy fog szólni, mint a térdhajlatom :D

LOL :D Az én térdhajlatom elég durván tud recsegni, attól azért tényleg jobb hangminőség szükséges :) 

Link to comment
Share on other sites

1 órája írta Ákos Ambrus:

Majdnem azt hittem, hogy megvan a bölcsek köve, de sajnos meghallgattam ezt, és ki is józanodtam: 

 

Amennyiben józan dolognak számít összehasonlítani egy 1-M körüli cuccot egy hatod-heted annyiba kerülő cuccal... :)

Link to comment
Share on other sites

Annak a D-nek talán van 3 hangja az amitől Moog és D. Na ezek pont nem azok: ezeket a legtöbb analóg, sőt a DCO-s szintik is tudják.

Pölö asszonynak is betettem vakon egy Analog Keys (DCO) szekvenciát nyersen meg ezt a youtube demot vakon: a D bukott. Azután is amikor mondtam hogy az egymilla feletti cucc. 

Pedig a legrosszabb lehallgató amin hajlandó meghallgatni a dolgokat az a Harman Kardon Soundstick :D:D



 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...