bart42

Újabb Boutique darab: SE-02

50 hozzászólás ebben a témában

Válaszolta (szerkesztve)

Egy ki.aszott minimoog klón klónja.. Ennyi telik a Roland-tól 2017-ben?!? szánalmas.

Szerkesztette wax83

Hozzászólás megosztása

Szerintem ez kritikán aluli.... a többi butique sem volt izgalmas de ez még talán gyengébb is....

Hozzászólás megosztása

ùgy szól mint a f*szom, már egy iphone hangszórón is hallatszik, hogy fogyasztói megúszási.. + 1 mínusz

Hozzászólás megosztása

Ha ez kijön 150 alatt, akkor nagy business lesz. Három oszcis full analog szintetizátor, sequencerrel.

Hozzászólás megosztása

Nem tudom, miért bántjátok. Szerintem egyáltalán nem rossz kis kütyü ez! (Szerintem inkább a felvétel készítője volt béna. Néha kifejezetten "recseg" a felvétel, ami biztosan nem az eszköz problémája. Én egy közepesen jó fülessel hallgattam, egyáltalán nem szólt rosszul.)

1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

Szerintem sem olyan rossz. Picit a boomstarokra hasonlít, sok roland karaktere nincsen, meg nyilván sok újdonságot sem tud, de akinek újdonság kell, az ne a klasszik felépítésű monó analógok környékén keresse.

1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

Itt már fennt van.

https://www.sweetwater.com/store/detail/SE02

500 Dolcsi. Tehát Europában 500 Euró árban várható.

Ezen belül Magyarországon, mint Európa legerősebb gazdaságában várhatóan kicsit 150 felett lesz. (160-170)

Szerintem is ígéretes darab lesz. A többi boutique szintihez képest ez talán jobban sikerlt darab.

1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

Csinálnak egy analóg másolatot, de TR-ből csak a digitális.
Logikus.
Ja nem.:D

Hozzászólás megosztása

1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Szerintem rájött a Roland hogy kimaradt valamiből. Próbál kompenzálni valami valóban ütős dologgal.

Kár hogy monofón. Ennyi az összes hibája. 

Szerkesztette draco draconis

Hozzászólás megosztása

Szerintem az is egy izgalmas dolog, hogy a videóból az jön le, hogy egy designer sorozat darabja lesz az SE-02, így lehet hogy más neves gyártókkal karöltve készül még pár gyöngyszem. Ebben mindenképpen nagy potenciál van. 

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

5 órája írta vinnui:

de ha valami szép és jó is az is baaaaj, ha a ménemszólon fikázok, na az nem baaaaj

Nem tudom mit hoz ki legközelebb a Roland, de tuti hogy már most kritikán aluli és úgy fog szólni, mint a térdhajlatom :D

Szerintem mindegyik Boutique csinos :) Ha lehetne választani a semmi és a bármi között, akkor én azt mondanám inkább csináljanak bármit mint semmit... 

Szerkesztette Koródi Csaba
1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

1 órája írta Koródi Csaba:

Nem tudom mit hoz ki legközelebb a Roland, de tuti hogy már most kritikán aluli és úgy fog szólni, mint a térdhajlatom :D

LOL :D Az én térdhajlatom elég durván tud recsegni, attól azért tényleg jobb hangminőség szükséges :) 

1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

1 személy kedveli

Hozzászólás megosztása

Majdnem azt hittem, hogy megvan a bölcsek köve, de sajnos meghallgattam ezt, és ki is józanodtam: 

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Annak a D-nek talán van 3 hangja az amitől Moog és D. Na ezek pont nem azok: ezeket a legtöbb analóg, sőt a DCO-s szintik is tudják.

Pölö asszonynak is betettem vakon egy Analog Keys (DCO) szekvenciát nyersen meg ezt a youtube demot vakon: a D bukott. Azután is amikor mondtam hogy az egymilla feletti cucc. 

Pedig a legrosszabb lehallgató amin hajlandó meghallgatni a dolgokat az a Harman Kardon Soundstick :D:D

Szerkesztette draco draconis

Hozzászólás megosztása

Ekkor: 6/23/2017 at 8:10 írta bart42:

Ez a masodik video mar sokkal osszeszedetteb kepet ad a hangjarol az teny...

Hozzászólás megosztása

Aha egy basstation 2-nek jobb hangja van, mint ennek a kliségyár terméknek.

Hozzászólás megosztása

Bass station II jó darab. De ennek se lesz semmi baja ha nem fog vastagon az árazó ceruza.

Hozzászólás megosztása

12 perccel ezelőtt írta DavidTollner:

No, halkan és kíváncsian vártam, még a videok felett sem foglaltam állást, de a kétszázezres ár sajna döntött helyettem. :)

Hozzászólás megosztása