Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Kérdés E-MU PM5 hangfalpárral kapcsolatban


ilinkxx

Kérdés

A segítségeteket szeretném kérni, azaz a véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy eladó E-MU PM5 hangfalpárom. Tökéletesen működnek, jó állapotban vannak.
Két ember, mindkettő hozzáértőnek vallja magát és mégis, teljesen különböző véleményük van, hogy mennyit érnek most, 2017-ben. 

Az egyik azt mondja: "A használt piaci ára 39-40 ezer körül van párja , ha tökéletesen működnek."

A másik erre így reagál: "
A 40 ezres ajánlat nagyon alacsony! 60-65-ért szoktak menni… 60 alatt semmiképpen nem adnám oda a párat."

Erre az első megint ezt írja: "
én elviszem őket 40 ért...ennyit tudok rá szánni és mások is ennyiért szokták árulni, nem mai darabok :)"

Kinek van most igaza???
 40? 60? egyik sem?  kettő között, mondjuk 50? Bevallom, hogy én dilettáns vagyok a témában, csak baromira idegesít, hogy egymásnak ellentmondó véleményeket kapok állítólagos "hozzáértőktől".

Ha nektek is van véleményeket és megosztanátok velem, azért rendkívűl hálás lennék. Előre is nagyon köszönöm! 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Hasznaltan minden annyit er, amennyit adnak erte, ez az alapszabaly :)

Az en velemenyem: 60-er mar van jobb is. Nem mintha hangzasilag rossz lennr az emu ebben a kategoriaban, viszont az elektronikaja eleg gyenge, gyakran meghibasodik, alkatreszt meg nem egyszeru beszerezni hozza. Kb 10 eve nekemis volt, 3x vittem vissza gariba cserere, mert elszallt.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...