Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Steinberg UR22 promóció


Szodike

Kérdés

Sziasztok!

Most nagyon reklámozza a Steinberg, hogy ha beregisztrálod a November 1 után vásárolt kártyádat (UR22), akkor kapsz ajándékba három loop könyvtárat. Kis betűvel az is ott van, hogy ha Nov. 1. előtt vetted és már regisztráltad, akkor megkapod mailben a szükséges serial-okat. Én persze Októberben vettem, be is regisztráltam még akkor, de egy darab emailt sem kaptam a mai napig.

Valaki (UR22 tulaj, Nov 1 előtt vásárolt cuccal) kapott már mailt a kódokkal?

Köszi előre is!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

1 órával ezelőtt írta djuice:

Írja a Steinberg Supportnak a dologról!

 steinberg-support.hu@hotmail.hu (Magyarul válaszolnak!)

Köszi, megpróbálom.

Bár ez, hogy egy Yamaha-Steinberg hotmail-es email címen keresztül kommunikál, és nincs az oldalukon sem online support, sem global support, az szégyen.

Ez a megboldogult E-mu-t juttatja az eszembe (1212M hangkártyás időszakból), bár ott legalább volt egy global support mail, és legalább annyit válaszolt az indiai csávó, hogy sajnálja, de ebben nem tud segíteni :D

 

Link to comment
Share on other sites

23 perccel ezelőtt írta Szodike:

Köszi, megpróbálom.

Bár ez, hogy egy Yamaha-Steinberg hotmail-es email címen keresztül kommunikál, és nincs az oldalukon sem online support, sem global support, az szégyen.

Ez a megboldogult E-mu-t juttatja az eszembe (1212M hangkártyás időszakból), bár ott legalább volt egy global support mail, és legalább annyit válaszolt az indiai csávó, hogy sajnálja, de ebben nem tud segíteni :D

 

Válaszolnak viszonylag rövid időn belül ;)  (24 óra a tapasztalat eddig max., ha tudnak azonnal választ)

Link to comment
Share on other sites

8 órája írta deneverstudio:

És erről tényleg válaszolnak is?

Nekem már 2x is visszaírtak kb 1-2 napon belül, de szerintem az anyacéggel kommunikálnak adott esetben, mert olyankor kérik a türelmed hogy utánanézzenek...
Próbáljátok ki! Már nem tudom honnan szedtem ezt az emailt, de van. :)

Link to comment
Share on other sites

10 órája írta djuice:

Nekem már 2x is visszaírtak kb 1-2 napon belül, de szerintem az anyacéggel kommunikálnak adott esetben, mert olyankor kérik a türelmed hogy utánanézzenek...
Próbáljátok ki! Már nem tudom honnan szedtem ezt az emailt, de van. :)

Tegnap este elsírtam a bánatomat nekik, kíváncsi vagyok hogy mi lesz a válasz (és mikor).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...