Jump to content
Ménemszól.hu

Kérdés

Halihó bárkiknek akik bekapcsolódnak és segítenek választ találni a kérdésemre. Létezik nálam egy Novation x-station 6. Elég régi kb 2009-es de amire nekem kell szuper LENNE. Rendeltem hozzá egy Somogyi 9v adatpert (Hitspace javaslatára, mert ugye a Novi tőlük ered). Nem hajtja meg a szintit. Tud valaki esetleg egy műszakit aki megnézi? Nyilván ha nincs más megoldás beviszem szakszervizbe :( .

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Szia!

Nem akarok butaságot kérdezni, de a Novation biztos, hogy működik? Más tápról ment már, mióta Nálad van?

A somogyi féle adaptert más eszközzel próbáltad? Van amit meghajt? Biztosan működik?

Hozzászólás megosztása

• 0

Szia, a Somogyi világít ha bedugom de a szinti meg sem nyekken. Kipróbáltam egy 12-es adapterrel és azzal ment (tudom ez hiba volt).Talán az vágta haza :(

Hozzászólás megosztása

• 0

A biztonság kedvéért az adaptert próbáld ki valamilyen más, 9v-os eszközzel, hogy az működik -e. Attól hogy világít a led rajta, még nem biztos hogy leadja a feszültséget. Ha más eszköz megy vele, akkor valószínűleg a szintinek lett baja.

Arra nem válaszoltál, hogy Nálad működött -e korábban a Novation. Ez X Station 6 vagy X Station 61? (Sima 6-ot nem láttam még).

Hozzászólás megosztása

• 0
1 perce írta Szodike:

A biztonság kedvéért az adaptert próbáld ki valamilyen más, 9v-os eszközzel, hogy az működik -e. Attól hogy világít a led rajta, még nem biztos hogy leadja a feszültséget. Ha más eszköz megy vele, akkor valószínűleg a szintinek lett baja.

Arra nem válaszoltál, hogy Nálad működött -e korábban a Novation. Ez X Station 6 vagy X Station 61? (Sima 6-ot nem láttam még).

Ez a 6.1. Működött a szinti persze, Abletonnal használtam. Most azon gondolkodom mit tegyek az adatperre :D

Hozzászólás megosztása

• 0
1 órával ezelőtt írta antaleszter:

Ez a 6.1. Működött a szinti persze, Abletonnal használtam. Most azon gondolkodom mit tegyek az adatperre :D

Az x-station usb-ről is felveszi a tápot. Úgy működik?

Hozzászólás megosztása

• 0
Válaszolta (szerkesztve)

Szia!

Az adapter polaritása rendben van? 

A szintire, és a tápra is rá szokták nyomatni. Ahogy nézem szerintem az ábrán az első lesz ami Neked kell. Plusz-os... tehát az adapternek is ilyennek kell lennie!

Képtalálat a következőre: „adapter polaritás”

Szerkesztette Irw

Hozzászólás megosztása

• 0

H! Szerintem 12 volt meg nem vag haza egy 9v os cuccot... (de merget azert nem vennek ra...) elvileg  350mA kell neki ... gondolom annyit tud az adapter...

Hozzászólás megosztása

• 0

fantom tapot ilyen probalkozas eseten kapcsold ki azt irjak

Hozzászólás megosztása

• 0
16 órája írta Irw:

Szia!

Az adapter polaritása rendben van? 

A szintire, és a tápra is rá szokták nyomatni. Ahogy nézem szerintem az ábrán az első lesz ami Neked kell. Plusz-os... tehát az adapternek is ilyennek kell lennie!

Képtalálat a következőre: „adapter polaritás”

Ezt jól állítottam be, most már tényleg szinte biztos, hogy szerviz :(

Hozzászólás megosztása

• 0
11 órája írta KraD:

fantom tapot ilyen probalkozas eseten kapcsold ki azt irjak

Köszönöm a segítséget, de azért ha tudsz egy jó mestert vagy szakit aki ért hozzá elvinném neki :(

Hozzászólás megosztása

• 0

Ez egy univerzális táp? (állítható feszültség, cserélhető csatlakozófejek)

A fej jól csatlakozik? (Plusz, mínusz rész) Valamikor túl nagy a belső átmérő... 

Tényleg, az USB-csatlakozón keresztül mi a helyzet? 

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés