Jump to content
Ménemszól.hu

A TRILÓGIA TELJES: Arturiáék bejelentik a RACKBRUTE-ot


A/D

Recommended Posts

  • Válaszok száma 242
  • Created
  • Last Reply
47 perccel ezelőtt írta draco draconis:

Én valahogy így képzelem el apartmanos kollégát, karótnyelve, elszállva a világűrbe magától, hogy van egy 500 eurós cucca

Draco, honnan a jó égből kerítesz ilyen videókat? :D Komolyan bezizzentem ettől a látványtól, szerintem egy hétig nem merem kinyitni a szemem. :D
Ezt a beteg egy cuccot, atyám... :D

Link to comment
Share on other sites

13 perccel ezelőtt írta Blank:

Draco, honnan a jó égből kerítesz ilyen videókat? :D Komolyan bezizzentem ettől a látványtól, szerintem egy hétig nem merem kinyitni a szemem. :D
Ezt a beteg egy cuccot, atyám... :D

Nekem is totál skizoid állapot lett a jellemzőm ettől. Kedvelem a Firechild dolgait, de ez a totál WTF kategória. :D Persze az más kérdés, hogy ő ezt komolyan gondolta, szerintem.  Rögtön beugrott már a múltkor is apartmanos kollega, csak onnantól lett nagytotál a kép, amikor elkezdte tolni a szakadt Prophet cuccot is nagybüszkén.

Olvassátok a kommenteket is, azok is jók!

Link to comment
Share on other sites

11 perccel ezelőtt írta apart man:

Szövegértésed nulla, a többi meg, hát olyan, amilyen. 

Na, jólvanna. Ha jó(l) leszel, akkor majd megsimogatom a buksidat egyszer.

Jut eszembe, mielőtt ez meglenne, vannak oldalak ahol vannak ugye olyan robotellenőrző kérdések, remélem te nem csak egy chatbot vagy, mert ha igen, akkor le a kalappal.

Szóval csak hogy biztosra menjünk, mondd szépen hogy: "NEM VAGYOK ROBOT!"

:D

Link to comment
Share on other sites

18 perccel ezelőtt írta axon.dust:

NA latjatok! ebbe az Oberheimbe egy darab kabel nemkell megis szol! Magic! Mostakkor tegyuk melle, hogy egy modularba hany kabel kell, hogy szoljon... naugye!

Na én ezért szeretem a félmodulárt - abba nem KELL egy kábel sem, de ha olyan kedvem van, akár még dughatok is bele. Amúgy persze szépen szól ez az Oberheim, de ennyi erővel egymás mellé rakhatunk egy kerti traktort meg egy mountain bikeot is - mindegyiken vannak kerekek.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...