Jump to content
Ménemszól.hu

Behringer UB-Xa


markcoldberg

Recommended Posts

17 órája írta Mészáros Nándor:

Gyerekrabszolgákkal, ráadásul. :D

Mindezt egy földbe vájt üreg mélyén. Uli korbáccsal ösztökéli a 10 éveseket, hogy gyorsabban járjon a kezükben a forrasztó páka - aki nem hegeszt össze óránként 3 neutront, annak tűket szúrkálnak a talpába.

Link to comment
Share on other sites

7 órája írta _cutoff:

Mindezt egy földbe vájt üreg mélyén. Uli korbáccsal ösztökéli a 10 éveseket, hogy gyorsabban járjon a kezükben a forrasztó páka - aki nem hegeszt össze óránként 3 neutront, annak tűket szúrkálnak a talpába.

Nem is olyan vicces (úgy értem,  szemmel láthatóan akad, aki komolyan gondolja ezt, vagy legalábbis azt szeretné sugallni, hogy komoly dolog) , a facebookon pont ilyen képes mémek terjengenek.

 

SynthMemeFakeMoog.jpg

Mondjuk a varrógéppel készített Minimoog érdekes ötlet :D

 

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 02. 11. at 10:52 írta Bendi:

... vagy a Samsung Galaxy S8-ról ;) Na persze, az nyilvánvaló, hogy csak az Apple a gonosz, mindenki más angyali tündérke... (Csak azt nem értem, hogy ide most miért is kellett belekeverni az iPhone-t?)

Bármilyen más márkát is írhattam volna, vagy hivatkozhattam volna arra, hogy a ruhák, amiket az adott postoló visel milyen körülmények között készültek bizonyos ázsiai/afrikai országokban, de leginkább a képmutatásra akartam reflektálni, mert elég sokat látom a Behringer klónoknál felemlegetve, hogy "de hát ezt rabszolgákkal gyártatják". Mintha minden másnál nem így lenne.

Az iPhone meg pont jó példa, mert smartphone-ok között elég erősen standardnak számít a "jóléti helyeken".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...