Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

ReFill Unpacker?


+Vader

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

20 perccel ezelőtt írta Lacika:

Ha a gyári két refill-ből (Orkester / Reason factory) bontasz akkor ezt irja ki..
 

Azokat én speciel nem használom. Ez egy SR13 World Percussion.rfl-re dobta, de megnéztem másik ötöt. Próbáltam rendszergazdai jogosultsággal és korábbi vindóz emulációkkal is. Dettó. :(

Link to comment
Share on other sites

18 perccel ezelőtt írta Lacika:

ÁÁÁÁHÁÁÁ!! Megvan!

Az [exe] filet be kell pakolni a Rezsó program mappájába ahol az Orkester refill is van, utána müxik :)

Katt a refillre, megnyitja, kiválasztod a mappát/filet, jobb egér klikk mentés..

Akkor nálam sajna bukott a sztori, mert a rezsót OS-X alá telepítve használom. :(

Link to comment
Share on other sites

Épp most írta Lacika:

nincs valami kuka xp géped amin lehetne rfl-t bontani?
melyik refillből mi kell? megcsinálom neked, aztán átküldöm we-n emailre

De, most is van Windows a mac-en, csak ha feltolom rá a Rezsót, akkor ott is aktiválni kell és OS-X-en kiüti az account-ot.

Köszönöm szépen, de úgy 40gb-nyi refillt kellene kikopasztanom, mert pont az a bajom velük, hogy mindenben van minden, és már jó ég tudja hány tucat A4-est körmöltem tele a jegyzeteimmel. Sokkal egyszerűbb volna mappákba szétpakolni a hangmintákat az én logikám szerint...

Link to comment
Share on other sites

4 perccel ezelőtt írta Lacika:

nincs valami kuka xp géped amin lehetne rfl-t bontani?
melyik refillből mi kell? megcsinálom neked, aztán átküldöm we-n emailre

Bár így, hogy írom, leesett: egy régi rezsó 4 vagy 5-öt éppenséggel telepíthetek, hátha az megoldja a dolgot. :)

Link to comment
Share on other sites

1 perce írta Lacika:

tuti ;) en regebben megcsinaltam a szanalast .. nem volt egyszeru ?

ha megse menne adok egy xp gepet es csinalj vele amit akarsz.  Nalam csak porosodik

Ne is mondd, már egy ideje fázom tőle. :D 

Megpróbálom a régi rezsót 5-össsel, hátha sikerül. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...