Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Létezik ilyen keverő?


fulton

Kérdés

Sziasztok

Van egy elképzelés a fejemben amire kinváncsi lennék hogy megvalósítható e. Ebben szeretném a segítségetek kérni.
Itt a fantom rajz.

Tehát arról lenne szó, azt szeretném hogy: 

Mint látható 1. csatiba megy a mikrofon nyers vonal. A 2. csatornába egy sztereo lejátszó.
Majd az fx send-be kötve,  4. és 5. csati vagyis az fx ből 2 sztereo fx jel be a 4. és 5. csatiba. (itt lesznek a két kikevert fx-jeim amit tudok adagolni külön külön majd a nyers énekre). És most jön a csavar, szeretném ha a 6 kiemeneti sávon csak az 1 és 4. 5. sáv szólna, magyarán a nyers ének a rákevert fx-el. Ez ki az UAD-ba, onnan be a 3. sávba a keverőn, majd pedig a 7. sáv , mint amolyan master out, amin szólna egyben a 1. 2.  3.  sáv a végfokba. Van olyan keverő amivel meg tudom ezt így oldani? :)

Természetesen ez élő felhasználásra lenne, tehát rel time kell.

Na igen, egy UAD Apollo val simán meg lehetne oldani.
De mondjuk sima analog keverőben van ilyen vajon?

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Hello,

Szerintem a képen látható Mackie 1642 mixpulttal ez megvalósítható.
A mikrofont és a mikrofon efekt returnjait küldöd a keverő MAIN kimenetére, majd az UAD-ba.
Azokat a sávokat, amiket a végfokba szeretnél továbbítani (mikrofon, sztereo lejátszó, UAD vissza jele ), pedig elküldöd a keverő SUB1,2 kimenetére.

Remélem pontos voltam és nem írtam hülyeségeket.
Ezt a Mackie 1642 kézikönyv Block Diagramjából silabizáltam ki, amit érdemes áttanulmányozni.

R

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 09. 21. at 22:49 írta KR~:

Hello,

Szerintem a képen látható Mackie 1642 mixpulttal ez megvalósítható.
A mikrofont és a mikrofon efekt returnjait küldöd a keverő MAIN kimenetére, majd az UAD-ba.
Azokat a sávokat, amiket a végfokba szeretnél továbbítani (mikrofon, sztereo lejátszó, UAD vissza jele ), pedig elküldöd a keverő SUB1,2 kimenetére.

Remélem pontos voltam és nem írtam hülyeségeket.
Ezt a Mackie 1642 kézikönyv Block Diagramjából silabizáltam ki, amit érdemes áttanulmányozni.

R

Köszönöm szépen. Utána olvasok!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...