Jump to content
Ménemszól.hu

Ki segít egy szegény hülyének?


sonkasonka

Recommended Posts

Helló mindenki! Sem a fórumozásban, sem a zenélésben nincs túl nagy gyakorlatom. Akkor mit keresek itt?

Na jó, a lényegre... Szóval az van, hogy tele a fejem zenékkel, és autodidakta módon sok mindent meg is tanultam, de eljutottam a képességeim (első) határához. Innen már kéne valaki a fogja a kezem, és megtanít pár dologra. Ameddig eljutottam: KORG Kaossilatorok és Kaoss Padek kb mennek. Roland SH 201 döcögve. Garage band csikorogva. A cél, amit szeretnék elérni: KORGOK fullos profin, kis cheatekkel, hintekkel együtt. Ableton, vagy Cubase középfokú használata (vagy más szoftveré, bánomisén, csak olyan legyen, amellyel értelmesen lehet elektronikus zenét "alkotni")

Szóval hülye vagyok, de egyelőre nem akarok a gátra visszamenni. Ha valaki picit segítene átputtyanni ezen a holtponton, nem lennék hálátlan.

Az ajánlatokat ide, vagy a szucsapuka@yahoo.com címre várom.

Köszönöm!

Helló!

A hülye

Link to comment
Share on other sites

Egyszerű. Katt ide.

Helló!

Köszi! Sajnos magamat ismerve a könyvek megvásárlása édeskevés ahhoz, hogy túljussak a holtponton. Kellene egy "live helpdesk" is. Vagy valami... Szóval még mindig kiadó a pozíció itt mellettem, a gép előtt. (Ettől még a könyveket sanszos, h megveszem, csak félő, hogy kevés)

Köszönöm még egyszer!

Helló!

Imre

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Bepofátlankodhatok ide?

Hasonlóan, ahogy az előző hozzászólás írója, szeretném bővíteni a hangszertudásomat, az elméleti ismereteimet a jazz-t, improvizációt és a komponálást megcélozva. Billentyűs hangszereken játszom, így elsősorban e hangszer felőli megközelítések érdekelnek leginkább. Tervezek tanárhoz járni, viszont kíváncsi vagyok, hogy van-e tapasztalatotok olyan könyvvel, oktató anyaggal, ami praktikusan, érthetően képes inspirálni és tanítani.

Ha van ötletetek, kérlek osszátok meg velem!

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2011. 08. 16. at 14:41 írta sonkasonka:

Helló mindenki! Sem a fórumozásban, sem a zenélésben nincs túl nagy gyakorlatom. Akkor mit keresek itt?

Na jó, a lényegre... Szóval az van, hogy tele a fejem zenékkel, és autodidakta módon sok mindent meg is tanultam, de eljutottam a képességeim (első) határához. Innen már kéne valaki a fogja a kezem, és megtanít pár dologra. Ameddig eljutottam: KORG Kaossilatorok és Kaoss Padek kb mennek. Roland SH 201 döcögve. Garage band csikorogva. A cél, amit szeretnék elérni: KORGOK fullos profin, kis cheatekkel, hintekkel együtt. Ableton, vagy Cubase középfokú használata (vagy más szoftveré, bánomisén, csak olyan legyen, amellyel értelmesen lehet elektronikus zenét "alkotni")

Szóval hülye vagyok, de egyelőre nem akarok a gátra visszamenni. Ha valaki picit segítene átputtyanni ezen a holtponton, nem lennék hálátlan.

Az ajánlatokat ide, vagy a szucsapuka@yahoo.com címre várom.

 

Köszönöm!

 

Helló!

 

A hülye

Szerintem neked Galambos Zoli nagybecsű kolléga tudna segíteni. Keresd meg, nem fogod megbánni, nagyon jó arc!

http://www.set-school.hu/oktato/galambos-zoltan/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...