Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Reason 6


Főr Gábor

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Hi! Én azt látom hogy a Reason nagyon sok és tényleg nagyon jó modullal bővült (pl az a Neptune pitch korrektor, vagy a The Echo (beszartam mikor láttam a videó demóból hogy egy poti elcsavarásával milyen jó visszhang effektet csalnak elő és milyen egyszerűen!) viszont az alaphangzás az még mindig meg van ami szerintem xar, vagy legalábbis nekem nem tetszik. Ha ezen is javítanának valahogy, akkor azt mondanám hogy TÖKÉLETES a cucc! Akkor tényleg csak azt használnám, hiszem gyakorlatilag mindenfajta modul benne van már.

Link to comment
Share on other sites

Hi! Én azt látom hogy a Reason nagyon sok és tényleg nagyon jó modullal bővült (pl az a Neptune pitch korrektor, vagy a The Echo (beszartam mikor láttam a videó demóból hogy egy poti elcsavarásával milyen jó visszhang effektet csalnak elő és milyen egyszerűen!) viszont az alaphangzás az még mindig meg van ami szerintem xar, vagy legalábbis nekem nem tetszik. Ha ezen is javítanának valahogy, akkor azt mondanám hogy TÖKÉLETES a cucc! Akkor tényleg csak azt használnám, hiszem gyakorlatilag mindenfajta modul benne van már.

azért érdekel, hogy miért is xar a hangja 

http://www.youtube.com/watch?v=OsZQ3U3ewog

agresszív trance lead-khez most már van synapse antidote az is megoldva ( és mindig gondoljuk hozzá, hogy csak 100 dodó ), nem saját szerzemény akkor nem itt beszélgetnék :D megvehető a http://producerbox.com/ - on

ui: meg a másik 

döbb...

Link to comment
Share on other sites

Üdvözlet!

Néhány napja megvásároltam a progit. Nem volt ismeretlen, hiszem a 3-ast nyúztam egy darabig évekkel ezelőtt.

Na most kérem szépen én a regisztrációnál és a kulcs érvényesítésénel akkora katyvaszt csináltam lányos zavaromban, hogy több gombot már nincs bátorságom megnyomni "felügyelet" nélkül.

Elkélne némi segítség, ha valakinek van türelme az efajta pátyolgatáshoz... :sword:

Angolul k.b. olyan szinten beszélek mint mandarinul.

Link to comment
Share on other sites

Ez mind meg is történt.

Jelen pillanatban  a profilomon van egy 6-os (a dobozban található szériaszámmal) és egy 6.5-ös egy teljesen más számmal regisztrálva.

Ha jól bogarászom, akkor kisérletet tettem a licenc átadására de sikertelenül.

Szóval eléggé összekuszáltam.

 

szerk: egyébként működik minden, töltögettem pár cuccot hozzá próbaképp (polysix, PX7, s.t.b.) és azok is renben futnak.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...