Jump to content
Ménemszól.hu

Kérdés

Úgy gondolom, hogy ha nem is hangszerenként külön-külön, de mindenképpen érdemes önálló témát indítani az iPadre készült szoftverek kapcsán.

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Recommended Posts

• 0
9 órája írta Bendi:

....

Ize, ez mind mind API (CoreAUdio meg AU), ami pont arra van, hogy a hardvert ne a programozonak kelljen direktben programozni...

Hozzászólás megosztása

• 0
5 órája írta DutchFlowers:

Ize, ez mind mind API (CoreAUdio meg AU), ami pont arra van, hogy a hardvert ne a programozonak kelljen direktben programozni...

Az egy dolog, de maga az API - nagy valószínűséggel - nem wrapperek egymásra halmozása. Ezért nem megy az iOS-es AU plugin MacOS-en, pedig a framework ugyanaz. Az XCode nem köztes kódot fordít.

Hozzászólás megosztása

• 0
3 órája írta Bendi:

Az egy dolog, de maga az API - nagy valószínűséggel - nem wrapperek egymásra halmozása.

Az API-t nem a plugin (/app) programozoja irja, ugyhogy amirol beszelni akartam vegig az szerintem meg mindig all. Mondjuk pl a nave-ben nem hiszem hogy lenne akarcsak egy sor assembly is. Ez persze feltetelezes.

Hozzászólás megosztása

• 0

Jujj de nagyon elment ez a topik, számomra dekódolhatatlan kódok irányába :) Bedobnék egy visszatérő kódot :)

Valaki próbálgatta már a KORG Electribe Wave-et?

Hozzászólás megosztása

• 0
10 órája írta Koródi Csaba:

Jujj de nagyon elment ez a topik, számomra dekódolhatatlan kódok irányába :) Bedobnék egy visszatérő kódot :)

Valaki próbálgatta már a KORG Electribe Wave-et?

Kb. 1 órát elbíbelődtem vele, és tetszik. Ahogy én látom, nagyon jól ötvözi a klasszikus DAW funkcionalitást és a "modern", electribe-circuit-mpx féle kezelést. A 8 szinti track és a drum track - szerintem -  bőségesen elegendő bármilyen alap létrehozásához élő előadáshoz. (Megint csak azon tudok sopánkodni, hogy ha annakidején - 40 évvel ezelőtt - hasonló eszköz lehetett volna a kezünkben, olyan iskola-bulikat lehetett volna összerittyenteni, hogy ihaj! :) )  Már csak tengersok időre volna szükség... :( 

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés