Jump to content
Ménemszól.hu

hirdetések-hírdetők észrevétel


kenichi

Recommended Posts

Helló!

Annyi észrevételem van, hogy

1.

a hirdető profil oldalán nem találom az aktuálisan meghirdetett cuccait.

pedig hasznos lenne.

2.

a hirdetések közötti keresési listázás összes beállítási lehetősége gyakorlatilag értelmetlen,

ha az összes lejárt hirdetést felhozza, mert így használhatatlanná válik.

ezt valahogy meg kellene oldanotok, a lejárt hirdetésekhez kellene egy szűrés opció.

nem úgy értem mint most, hanem egy párhuzamos ki-be kapcsolás lehetőség,

hogy más szűrő értelmesen működhessen mellette (ne hozzon fel lejárt hirdetéseket).

vagy legalább a lejárt hirdetésekhez lehetne egy másik szín-sablon.

üdv és jó munkát!

Link to comment
Share on other sites

  • Válaszok száma 126
  • Created
  • Last Reply

1.

a hirdető profil oldalán nem találom az aktuálisan meghirdetett cuccait.

pedig hasznos lenne.

A Profiljában jobb oldalt van egy olyan gomb,hogy "Megnyilvánulásai",itt a bal oldalon "Tartalomtípus alapján"-ból kiválasztod az "Apróhirdetéseket",és listázza az adott felhasználó hirdetéseit.

Ha erre gondoltál,akkor így elérhető.

Link to comment
Share on other sites

2.

a hirdetések közötti keresési listázás összes beállítási lehetősége gyakorlatilag értelmetlen,

ha az összes lejárt hirdetést felhozza, mert így használhatatlanná válik.

ezt valahogy meg kellene oldanotok, a lejárt hirdetésekhez kellene egy szűrés opció.

nem úgy értem mint most, hanem egy párhuzamos ki-be kapcsolás lehetőség,

hogy más szűrő értelmesen működhessen mellette (ne hozzon fel lejárt hirdetéseket).

vagy legalább a lejárt hirdetésekhez lehetne egy másik szín-sablon.

üdv és jó munkát!

Köszi a tippeket! Ha lesz egy lélegzetvételnyi időm, update-elem a hirdetési appot, mert azóta frissült (Külső cég szoftveréről van szó). Lehet, hogy abban már nem merül fel ez.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Hi

Ha egy hirdetetett eszköz ára hat vagy több számjegyű, akkor a lista nézetben az árcimke kitakarja a hirdetés címét.

Mire gondolok:

http://www.menemszol.hu/index.php?app=classifieds&do=view_category&category_id=&sort_key=date_added&sort_order=desc&filter=0&st=20

OFF: nagyon tetszik az új oldal...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nem tudom észrevettétek e, de elkezdték szétspamelni az apró rovatot...

Ránézésre nem tűnt fel mi a gond, de hidd el, ha szóltok, A/D anyatigris odacsap. Egyébként elég durván népszerűsödhetett az oldal, mert adminon látom hány robot próbálkozik, amiket a rendszer kitilt. Szóval?
Link to comment
Share on other sites

Ránézésre nem tűnt fel mi a gond, de hidd el, ha szóltok, A/D anyatigris odacsap. Egyébként elég durván népszerűsödhetett az oldal, mert adminon látom hány robot próbálkozik, amiket a rendszer kitilt. Szóval?

Próbáltam jelenteni a hirdetésnél, de valamiért nem engedte a rendszer. Mondjuk nem vagyok az a jelentgetős házmester típus, de kb ez az legnormálisabb hazai apró, amit ráadásul előszeretettel használok és elég gyakran is, aztán kicsit zavarta a szememet a 6darab gps hirdetés.
Link to comment
Share on other sites

Próbáltam jelenteni a hirdetésnél, de valamiért nem engedte a rendszer. Mondjuk nem vagyok az a jelentgetős házmester típus, de kb ez az legnormálisabb hazai apró, amit ráadásul előszeretettel használok és elég gyakran is, aztán kicsit zavarta a szememet a 6darab gps hirdetés.

Kedves Grema! A Ménemszól egy önszerveződő közösség akar lenni. Nincs lehetőségünk full time szerkesztőket, adminokat felvenni. Együtt írjuk a cikkeket, a teszteket, a válaszokat egymás problémáira, egymást szórakoztatjuk, és a közösség feladata hogy kiszűrje a nem odavalókat. Ehhez vagyunk elegen is, úgyhogy bátran szóljatok nekem pl. ha valami van, én nem tudok mindent elolvasni, lekövetni.

Először is, az apróhirdetés egy drága third party modul, és nem hibátlan, de szerintem is még ígyis a legjobb. Ha tudok benne ordas hibát, akkor addig cseszegetem a fejlesztőt, míg végül megoldja. Most megint sokat javult, mert 1 vagy 2 hete update-eltem. Persze mit ad a jóég, a reporting része nem működik most meg, és még a szövegeket is átírták.

Mi történt a spammerrel:

-kikerestem a hirdetését hála neked.

-a rendszer már spammernek nyilvánította magától (!), ettől függetlenül kitiltottam és töröltem őt is és a hirdetését is

-átnéztem a regisztrációs szabályzatot, és belevéstem, hogy aki nem idevágó témában reklámoz, annak utólagosan kiszámlázhatunk sztenderd hirdetési díjat

-átnéztem az eredeti nyelvű szövegmezőit a hirdetés appnak, és javítottam, hozzáírtam

-írtam a fejlesztőnek, hogy ez van, és legyen szíves javítsa

Remélem, ez a kis majd egyórás kör sokat fog javítani a felhasználói élményen ;)

Amúgy nemsokára itt az új fórum update, és csuda csuda dolgok lesznek :) Jó szórakozást!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Van egy új renitens, teleszemeteli az aprót a csodálatos OKJ-s képzéseivel. TanfolyamOKJ nicken.

 

Kedves Grema! A Ménemszól egy önszerveződő közösség akar lenni. Nincs lehetőségünk full time szerkesztőket, adminokat felvenni. Együtt írjuk a cikkeket, a teszteket, a válaszokat egymás problémáira, egymást szórakoztatjuk, és a közösség feladata hogy kiszűrje a nem odavalókat. Ehhez vagyunk elegen is, úgyhogy bátran szóljatok nekem pl. ha valami van, én nem tudok mindent elolvasni, lekövetni.

Először is, az apróhirdetés egy drága third party modul, és nem hibátlan, de szerintem is még ígyis a legjobb. Ha tudok benne ordas hibát, akkor addig cseszegetem a fejlesztőt, míg végül megoldja. Most megint sokat javult, mert 1 vagy 2 hete update-eltem. Persze mit ad a jóég, a reporting része nem működik most meg, és még a szövegeket is átírták.

Mi történt a spammerrel:

-kikerestem a hirdetését hála neked.

-a rendszer már spammernek nyilvánította magától (!), ettől függetlenül kitiltottam és töröltem őt is és a hirdetését is

-átnéztem a regisztrációs szabályzatot, és belevéstem, hogy aki nem idevágó témában reklámoz, annak utólagosan kiszámlázhatunk sztenderd hirdetési díjat

-átnéztem az eredeti nyelvű szövegmezőit a hirdetés appnak, és javítottam, hozzáírtam

-írtam a fejlesztőnek, hogy ez van, és legyen szíves javítsa

Remélem, ez a kis majd egyórás kör sokat fog javítani a felhasználói élményen http://www.menemszol.hu/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/wink.png

Amúgy nemsokára itt az új fórum update, és csuda csuda dolgok lesznek http://www.menemszol.hu/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.png Jó szórakozást!

 
Link to comment
Share on other sites

 

In progress...

 

Köszi!

Van még 2-3 oldalnyi egyben (2-3-4. oldal). Igazából ezt kulturált módon 1 posztban el lehetett volna intézni:

"Ingyenes OKJs képzések itt és itt, ilyen és ilyen képzések közül válogathatsz..."

És akkor szerintem senkit sem zavart volna, még akkor sem, ha indőnként "UP"-olja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Hello,

 

A leajrt hirdeteseket miert nem lehet megnezni? Amikor megnyitom ez fogad: "Error: Sajnos ezt nem találom!". Minek lehet bongeszni a regi hirdeteseket, ha nem lehetni megnyitni oket. Referenciakent jol johetne kesobbre. Ezt mielobb JAVITANI KELL!

 

Udv, S83.

Link to comment
Share on other sites

Hello,

 

A leajrt hirdeteseket miert nem lehet megnezni? Amikor megnyitom ez fogad: "Error: Sajnos ezt nem találom!". Minek lehet bongeszni a regi hirdeteseket, ha nem lehetni megnyitni oket. Referenciakent jol johetne kesobbre. Ezt mielobb JAVITANI KELL!

 

Udv, S83.

Egyetértek!

Valóban engem is zavar, hogy nem lehet megnyitni és tényleg jól jönne később is a dolog!

Link to comment
Share on other sites

Engem a technikai megoldás mindenképp zavar. Ha a hirdetés lejárt, teljesen feleslegesen rángat el egy újabb oldalra, ahol mégegyszer közli velem, hogy lejárt. Le lehetne szedni a plusz linket, maga a hirdetés maradhatna a listában, de inaktív állapotban.

Link to comment
Share on other sites

Lejárt hirdetések:  az oldal fenntartása nem keves pénzben van, és nonprofit. Már két kategóriát ugrottunk felfele amiatt, mert betelt a tárhely. A tárhelyünk 80%-a amúgy így is a hirdetések. Tehát ehhez a kérdéshez ezt kell megoldanunk.

 

A másik, hogy a hirdetés modul 3rd party fejlesztés. Vannak benne hibák. Ha lesz egy kis időm, foglalkozom majd vele, pl. hogy jött-e hozzá update.

Link to comment
Share on other sites

Én pl. nem szeretném, ha a lejárt hirdetésemet látnák. (ha azóta meggondoltam, vagy akár eladtam)

Én vettem már archive hirdetés alapján régebben is ha esetleg jóval azelőtt eladták a motyót, az utód tulaj kontaktja szempontjából segítség volt és pont nem volt már túl nagy szüksége annak sem a cuccra. Másrészt ha az ár miatt kíváncsi vki visszamenőlegesen ott sem árt ha megtalálható, feltéve ha pont a megkereséseket kerülné a hirdető. Ez lehetne opcionális is.

Másik: miért kell bejelentkezni (és ehhez regelni egy snasz idetévedőnek is) hogy kontaktolhasson a hirdetővel?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




×
×
  • Create New...