Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

  • 10 months later...
3 órája írta bgrassfield:

Nem a felhasználók hülyék, hanem Ti. A hirdetésnek "tárgya" van. :)

Node ha többezer felhasználóból csupán egy nem érti...

Egyébként amit írsz, az a "Hirdetett tárgy címe"... A "Hirdetés címe" kicsit más fogalom, még ha szándékosan félreértelmezhető is, de miért ne adhatna bárki címet a hirdetésének? Pl.: "Végkiárusítás", "Eladó hangszerhegyek" stb. :)

Ha pontosak akarunk lenni, akkor tényleg a "Hirdetés tárgya" egy egyértelműbb megfogalmazás. Ettől függetlenül csak magamat tudom ismételni: "többezer felhasználóból csupán egy nem érti." :)

De csak azért írtam ide hogy megjegyezzem sokadszor: Engem sokkal jobban zavar, hogy Komárom-Esztergom megyét kifelejtették a hirdető motorból.

Szerkesztette Koródi Csaba
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
1 órával ezelőtt írta Mészáros Nándor:

Androidról facebookkal nem tudok bejelentkezni a fórumba úgy, hogy a "Hülyéknek néznek minket" c. topikok akár csak meg is nézhessem.

Én csinálok rosszul valamit, vagy az Android hibája?

Ha szükséges, és érdekel valakit, megírom a részleteket.

A facebook API-ban bent maradt a fejlesztői pipa! Azt át kellene állítani és akkor menne a bejelentkezés!

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 05. 21. at 11:34 írta Csuzlee:

A facebook API-ban bent maradt a fejlesztői pipa! Azt át kellene állítani és akkor menne a bejelentkezés!

Hol lehet ezt megcsinálni? Néztem a facebook beállításokat és nyomát sem találtam. De tényleg olyasmit ír ki, hogy "Hiba. Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, nincs jogosultságod a blablabla."

Szerkesztette Mészáros Nándor
Link to comment
Share on other sites

9 perccel ezelőtt írta Mészáros Nándor:

Hol lehet ezt megcsinálni? Néztem a facebook beállításokat és nyomát sem találtam. De tényleg olyasmit ír ki, hogy "Hiba. Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, nincs jogosultságod a blablabla."

Szerintem ezt nem neked kell beállítanod, hanem az oldal készítőinek... (Ha jól sejtem.)

Link to comment
Share on other sites

Annyi változás történt, hogy a "bejelentkezés facebookkal" most már egyáltalán nem működik (nemcsak androidról ill. társított eszközökről, hanem a fő IP-címről sem), le kellett cserélnem a jelszavamat és  a mailcímemet, hogy be tudjak jelentkezni. Szintén nem működik számos automatikus emailküldési funkció, mivel több, a rendszer által ígért levelet (jelszóemlékeztető stb.) napok óta nem kaptam meg, ellenben a jelszócserés mailt igen, tehát az a funkció még működik.

Nem csinál effektíve semmit a "bejelentkezés anonimként" és sok más funkció sem.

Ha valaki fogja az adást, rendbehozhatná a bejelentkezéssel kapcsolatos dolgokat.

 

 

Szerkesztette Mészáros Nándor
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Ekkor: 2015. 02. 13. at 13:38 írta A/D:

most raktam fel a recent topics hookot, a support letörölte mert nem támogatják. én nehezen boldogulnék nélküle tehát fontos. viszont lejebb kell hozzá görgetni, több okból:

 

1) értékelem a státuszokat blogokat

2) így több friss hozzászólst jeleníthetek meg.

 

nézzük meg hogy így milyen!

Vissza lehetne rakni ismét a Legfrissebb hozzászólások (recent topics) szekciót? Az upgrade azt is leszedte (újból). Nagyon hiányzik :) Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2018. 05. 29. at 4:42 írta Mészáros Nándor:

Annyi változás történt, hogy a "bejelentkezés facebookkal" most már egyáltalán nem működik (nemcsak androidról ill. társított eszközökről, hanem a fő IP-címről sem), le kellett cserélnem a jelszavamat és  a mailcímemet, hogy be tudjak jelentkezni. Szintén nem működik számos automatikus emailküldési funkció, mivel több, a rendszer által ígért levelet (jelszóemlékeztető stb.) napok óta nem kaptam meg, ellenben a jelszócserés mailt igen, tehát az a funkció még működik.

Nem csinál effektíve semmit a "bejelentkezés anonimként" és sok más funkció sem.

Ha valaki fogja az adást, rendbehozhatná a bejelentkezéssel kapcsolatos dolgokat.

 

 

ezek még fennálnak? 

úgy látom ötezer frissítést kaptunk. FB ügyben leveleztem anno a supporttal elvileg rendbe kellett tegyék.

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2019. 04. 03. at 16:16 írta kib:

Vissza lehetne rakni ismét a Legfrissebb hozzászólások (recent topics) szekciót?

Én is azt nézegettem egyből az oldalra fellépve mindig, de elég béna volt az 5 megjelenített tételével. Viszont ötletként ott a https://www.menemszol.hu/discover/unread/ (lista az olvasatlanból link) jobb fent most a kereső mezőtől lejjebb, amin belül utána jól szűrhető az akár egész oldalasan is megjelent tartalom, csak sajna nem jegyzi meg a beállítást, de azzal elvileg megkapnánk ua. a funkciót, jóval bővebben! :) Kár hogy reszponzív megjelenésben (mobil nézet) ez nincs elérhetően már. :( 

Link to comment
Share on other sites

37 perccel ezelőtt írta djuice:

Én is azt nézegettem egyből az oldalra fellépve mindig, de elég béna volt az 5 megjelenített tételével. Viszont ötletként ott a https://www.menemszol.hu/discover/unread/ (lista az olvasatlanból link) jobb fent most a kereső mezőtől lejjebb, amin belül utána jól szűrhető az akár egész oldalasan is megjelent tartalom, csak sajna nem jegyzi meg a beállítást, de azzal elvileg megkapnánk ua. a funkciót, jóval bővebben! :) Kár hogy reszponzív megjelenésben (mobil nézet) ez nincs elérhetően már. :( 

Én is azt használom most kényszerből, de borzasztó a másikhoz képest. A legfrissebb hozzászólásoknál csak ránéztem, láttam, hogy nincs semmi új, mentem tovább. Itt meg mindig rá kell kattintani a listára, rászűrni csak a témákra, apply changes,  akkor derül csak ki, hogy van-e egyáltalán bármi érdemleges. És arról nem is beszélve, hogy ha a legfrissebb hozzászólásokból nyitottad meg a topikot, akkor egyből az utolsó hozzászóláshoz ugrott, ha meg a listából nyitod meg, akkor mindig az elejéről kezdi. Az igaz, hogy az 5 megjelenített tétel nem mindig volt elég (főleg akkor, ha az ember ritkábban néz fel az oldalra), de a rendszeres látogatónak (mint amilyen én is vagyok, naponta többször ránézek) az esetek nagy többségében elég volt. Most szenvedek, és igen, én is sírok.

Link to comment
Share on other sites

33 perccel ezelőtt írta kib:

Én is azt használom most kényszerből, de borzasztó a másikhoz képest.

Amúgy azt a top 5 lista modult AD régebben is ki akarta nyírni, mondván ott a megnyilvánulások fül is fent, de nem tudták megoldani hogy az apróhirdetés rész postjait kiöljék közzüle. :( 

De mégegy ötlet: csinálj saját szűrőt a megnyilvánulások / szűrt megnyilvánulások alatt a create new stream-el és mentsd. Utána csak azt kiválasztod, vagy fogod és azt az oldalt könyvjelzőnek, gyorshívónak stb. kiteszed a böngésződbe és 1 kattra ott leszel ahol a top 5-el, csak itt jóval cizelláltabb és bővebb lehetőségekkel. (Nekem itt a last post részhez is ugrik a témákra kattintva, most próbáltam! Plusz úgy állítottam be, hogy a bejelentkezés utáni még nem olvasott postokat és blogbejegyzéseket mutassa, így ha üres a lista, nem történt semmi. Sajnos van is amúgy hogy napokig nem történik más a fórumon csak az apróhirdetés dagad, de arra van külön gomb is.)
Mondjuk az lenne az igazi ha ilyen szűrő gomb a főoldalon is megjelenhetne utána egyénileg kinek-kinek aki beállítja magának, de végülis megoldható egy kis munkával, aztán már nem is kell többet foglalkozni vele, 1x kell csak megcsinálni.

Persze az itteni userek 99%-a nem fogja ismerni ezt, ahhoz hiányzik egy gyors fórumkezelési praktikumok blokk, ami simán lehetne pl. az állapotfrissítések helyett és így nem tudja mit keressen, olvasson hirtelen az oldalon, max a mozgó hírszalagon vadászgathat elsőre, s akkor még a nem regisztrált vagy pl. cégnél elővigyázatosságból ide nem bejelentkezett gépén olvasgatókról nem is szóltunk... :startle:
 

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2019. 04. 03. at 21:36 írta A/D:

ezek még fennálnak? 

úgy látom ötezer frissítést kaptunk. FB ügyben leveleztem anno a supporttal elvileg rendbe kellett tegyék.

A facebook-kal még mindig nem lehet bejelentkezni, ezt írja ki:

"Az alkalmazás nincs beállítva: Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, amelyhez nincs hozzáférési jogosultságod. Jelentkezz be regisztrált tesztelőként, vagy kérj engedélyt az alkalmazás valamelyik adminisztrátorától. "

Persze lehet, hogy azért jelez hibát, mert már nem használom a funkciót.

A "bejelentkezés anonimként" nem igazán tudom, mit jelent, de egyszerűen beléptet nem-anonimként a szokásos itteni nickembe.

Link to comment
Share on other sites

A legfrissebb témák modult megvettem (külső fejlesztés), de valamiért nem akar megjelenni még. De ez lesz, tuti. 

Mindenesetre azt gondolom, ha ez nincs benne a fórumból alapból, akkor az jelzi azt, hogy nem megfelelően használjuk a fórumot (ahogy tervezték). Vagy nem jöttünk rá vagy nemtom. Az általam követett legnagyobb külföldi fórumokon sincs ilyen funkció. De mondom, megcsinálom ezt a leguccsó hozzászólásos mizériát, ha ez az igény.

A FB logint meg fogom nézni szintén, mert fontos.

Link to comment
Share on other sites

52 perccel ezelőtt írta A/D:

A legfrissebb témák modult megvettem (külső fejlesztés), de valamiért nem akar megjelenni még. De ez lesz, tuti. 

Mindenesetre azt gondolom, ha ez nincs benne a fórumból alapból, akkor az jelzi azt, hogy nem megfelelően használjuk a fórumot (ahogy tervezték). Vagy nem jöttünk rá vagy nemtom. Az általam követett legnagyobb külföldi fórumokon sincs ilyen funkció. De mondom, megcsinálom ezt a leguccsó hozzászólásos mizériát, ha ez az igény.

A FB logint meg fogom nézni szintén, mert fontos.

Köszi, szerintem nagyon hasznos, és pont ezért (is) jobb ez a fórum, mint a külföldiek :)

Link to comment
Share on other sites

12 órája írta djuice:

De mégegy ötlet: csinálj saját szűrőt a megnyilvánulások / szűrt megnyilvánulások alatt a create new stream-el és mentsd. Utána csak azt kiválasztod, vagy fogod és azt az oldalt könyvjelzőnek, gyorshívónak stb. kiteszed a böngésződbe és 1 kattra ott leszel ahol a top 5-el, csak itt jóval cizelláltabb és bővebb lehetőségekkel.

Kipróbáltam. Hibátlan megoldás. Köszi a tippet! Ennyire nem ismertem a rendszert. :)

Link to comment
Share on other sites

9 órája írta Mészáros Nándor:

A facebook-kal még mindig nem lehet bejelentkezni, ezt írja ki:

"Az alkalmazás nincs beállítva: Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, amelyhez nincs hozzáférési jogosultságod. Jelentkezz be regisztrált tesztelőként, vagy kérj engedélyt az alkalmazás valamelyik adminisztrátorától. "

Persze lehet, hogy azért jelez hibát, mert már nem használom a funkciót.

A "bejelentkezés anonimként" nem igazán tudom, mit jelent, de egyszerűen beléptet nem-anonimként a szokásos itteni nickembe.

FB regisztrációt kijelentkezést bejelentkezést teszteltem, nekem 100%-osan működik. Lehet hogy nem FB-vel regisztráltál, és úgy akartál belépni? Nem tom.

Anoním: elvileg azt csinálja, hogy nem mutatja másoknak hogy be vagy jelentkezve. Az anoním helyett talán az inkognitó helyesebb kifejezés lett volna, de mikor fordítottam az eredeti oldalt, ott nem tudtam, hogy hova fogja kiírni, és a forrásszöveg biztosan anonymous v. ilyesmi volt.

Írtam az Invisionnek, hogy írják meg, mi a tervezett használata a fórumnak, ha az ember a friss tartalmat akarja. Mert amúgy ez a lista nagyon jó lenne, ha az elemekre kattintva pontosan a konkrét tételre vinne: én csak azt használnám, ha ez így volna.

Rég jártam erre, most inkább csak a frissítés miatt, és amúgy az új fórum nagyon gyors és nagyon szép esztétikailag.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 órája írta Mészáros Nándor:

A facebook-kal még mindig nem lehet bejelentkezni, ezt írja ki:

"Az alkalmazás nincs beállítva: Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, amelyhez nincs hozzáférési jogosultságod. Jelentkezz be regisztrált tesztelőként, vagy kérj engedélyt az alkalmazás valamelyik adminisztrátorától. "

Persze lehet, hogy azért jelez hibát, mert már nem használom a funkciót.

A "bejelentkezés anonimként" nem igazán tudom, mit jelent, de egyszerűen beléptet nem-anonimként a szokásos itteni nickembe.

  felélesztettem a kampót, jobboldalt ott van.

témákat ÉS hozzászólásokat jelenítse meg csak az egyik típust?

Link to comment
Share on other sites

Eureka! Ha a pöttyre kattintotok, a legutolsó olvasatlanra ugrik (ha a topic nevére akkor meg a topicra). Ebben a formában messze ez a legjobb megoldás. Szűrőt is rá lehet dobni, én pl. az apróhirdetést kicheckoltam, hogy az nem kell.

 

Screenshot 2019-04-05 at 12.50.01.png

Link to comment
Share on other sites

Na urak, lemagyarítottam ezt a hírfolyam dolgot, ami szerintem a legjobb dolog amit valaha fórumban kitaláltak, tényleg elképesztő.

Szívem szerint leszedném ezt a főoldali legfrissebb hozzászólásokat, mert eszetlen béna ehhez képest.

Mindent is be lehet rajta állítani, pl. hogy a link az olvasatlan hozzászólásokra vigyen rá, mutatja mikor milyen értékelés érkezett, sok napra visszamenőleg, kiszűri az érdektelen részeket, és a legfontosabb: a saját hírfolyamaidat elmentheted. Atom.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...