Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Roland Integra-7 Szintetizátor Modul


A/D

Kérdés

Megérkezett hát a Roland Integra-7-es hangmodul az üzletünkbe, kiraktuk hamar, hogy ki tudjátok próbálni, és akár itt megvásárolni.

Lőttem róla pár képet (sajnos kicsit benéztem az ISO-t, előre is bocs), illetve a galériánknak most van gondja a skinünkkel, amivel még nem tudok foglalkozni, de talán a vidám képek feledtetik ezeket a hiányosságokat :)

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Ami számomra a legviccesebb, hogy olcsóbban adjátok mint a Roland maga... :D

Amikor a Hangfoglaláson kérdeztem náluk 444 volt a listaár, a HS-ben meg "csak" 440. Tudom én nem sok 4 ezer FT, de inkább fordítva kéne lennie nem? A Dealerek drágábban adják, mint a viszonteladók. De mindegy is tudom, hogy ezután is a HS-ben kell vásárolni továbbra is.... ;) (Ez itt a reklám helye)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Előr ebocsájtom, Roland fan vagyok. Más szintim vagy hangmodulom még nem volt.

Arra lennék kiváncsi, hogy az integra belső jelfeldolgozása hány kHz-en történik.

Néztem az elődöt és a korábbi modelleket (JV-5080, Fantom XR) amik belül mind 44,1 - 48 kHz-en dolgoznak.

Az integra kimenete ugyan 96 kHz, de úgy tudom, az SRX kártyákon a minták is a fenti mintavételezésűek.

A SuperNatural rész és a Motional Surround jelfeldolgozása már a kimenettel megegyező, 96 kHz?

Volna esetleg valaki, aki többet tud erről?

Válaszokat előre is köszönöm.

Gaben

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Előr ebocsájtom, Roland fan vagyok. Más szintim vagy hangmodulom még nem volt.

Arra lennék kiváncsi, hogy az integra belső jelfeldolgozása hány kHz-en történik.

Néztem az elődöt és a korábbi modelleket (JV-5080, Fantom XR) amik belül mind 44,1 - 48 kHz-en dolgoznak.

Az integra kimenete ugyan 96 kHz, de úgy tudom, az SRX kártyákon a minták is a fenti mintavételezésűek.

A SuperNatural rész és a Motional Surround jelfeldolgozása már a kimenettel megegyező, 96 kHz?

Volna esetleg valaki, aki többet tud erről?

Válaszokat előre is köszönöm.

Gaben

 

Szerintem a Roland Zenegalériából Béres József ezt egészen pontosan meg fogja neked mondani. Itt kevesen feküdtek rá a Roland témára mélységileg még, csak úgy van hogy legyen! ;)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a Roland Zenegalériából Béres József ezt egészen pontosan meg fogja neked mondani. Itt kevesen feküdtek rá a Roland témára mélységileg még, csak úgy van hogy legyen! ;)

Voltam a zenegalériában.

Tanúságos volt.

A lényeg, hogy ez egy hangszer, és az analóg kimenetei valóban csak 44,1 kHz - mert jelenleg itt tart a színpadi technika (mondták, ettől én még azért nem hittem el :-)  ).

24bit/96 kHz a digitális kimenetein ugyan kimegy, de csak sztereóban.

Bár ettől függetlenül nem kétlem, hogy szép hangja van, majd meghallgatom, mert a zenegalériában épp nem volt kipróbálható darab.

Link to comment
Share on other sites

Voltam a zenegalériában.

Tanúságos volt.

A lényeg, hogy ez egy hangszer, és az analóg kimenetei valóban csak 44,1 kHz - mert jelenleg itt tart a színpadi technika (mondták, ettől én még azért nem hittem el :-)  ).

24bit/96 kHz a digitális kimenetein ugyan kimegy, de csak sztereóban.

Bár ettől függetlenül nem kétlem, hogy szép hangja van, majd meghallgatom, mert a zenegalériában épp nem volt kipróbálható darab.

 

Állítólag hétfőn jött nekik szállítmány belőle, mától elérhető (z.galéria)! De a Hitspaceben szerintem alapból is kint van régen már...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...