Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Lexicon PCM Native Reverb (Bundle)


anomalia

Kérdés

Sziasztok! Egy sajátságos kérdésem lenne, amit igazából nem értek. Ismeri valaki az alábbi LEXICON PCM NATIVE REVERB Bundle-t?
A lexicon cég készítette abban a meggyözödésben, hogy egy drága de natív reverb ami vasak nélkül is tudja komoly szinten végezni a munkáját....
Az egyik dolog amit nem értek tisztán: - Ez most egy zengetö plugin kollekció, vagy egy térszimulátor akar lenni???
A másik dolog: RTAS és VST-ben is próbáltam, de nem igazán tetszik a hangja a többi akár egy gyári Pro Tools-os Reverb-hez képest....
Mi a gond, ez tényleg csak hülyítés? Lexicon, aztán mindenki csodát vár, amit pluginban nem kaphatunk meg? Hogy van ez, engem személy
szerint egy homályos, tompa hangkép fogad, ha ki-aux-olok valamit pl egy Lexicon PCM Native Reverbe-re.... :/
Velem van a baj hogy nem tetszik, vagy tényleg a "10 best reverb plugins listán" nagyon lent van? Hasznáják egyátalán vahol ezt a plugint csomagot? Elterjedt?
Kinek, mi a véleménye, köszönöm!

http://www.lexiconpro.com/en-US/products/pcm-native-reverb-plug-in-bundle

 

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

A lexiconról azt érdemes tudni, hogy a mai cégnek semmi köze a legendás zengetőkhöt és fejlesztőikhez.

Egyébként térszimulációban, reflexióban a lexicon soha nem volt a top-on.

Viszont milló lemez készült velük és egy időben elképzelhetetlen volt profi keverés nélküle.

A mai PCM96 nem jó. Közepes TC szinten van egymillió forintért. A pluginjeiket nem póbáltam, de ha a csúcs berendezéseik gyengék, akkor a plugineket ne is érdemes vizsgálni. 

Ha térszimuláció kell, akkor kizárólag a Quantec jöhet szóba. Ha effektezni kell, akkor Quantec vagy Bricasti. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...