Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Szoftver ajánló!


CR3P

Kérdés

Sziasztok!

Mivel nem találtam itt még ilyen témát, ezért bátorkodtam megnyitni, mintegy folytatva a régi fórumon lévő hasonló topic-ot. S, íme rögtön az első kérdésem, hogy használja valaki az alábbi pluginokat?

http://www.abbeyroadplugins.com/

Ugyanis én most találkoztam vele először leszámítva az NI-s dobmintákat, és hát mit is mondjak a név az enyhén szólva is sokat ígérő, de használhatóak a is a cuccok? Konkrétan az RS124 compressor, és a TG 12413 Limiter érdekelne. Használja ezt valaki? Vélemény?

Köszi,

CR3P

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Hosszas "próbálkozások" után sikerült elérni, hogy kaptam egy üzenetet, mely szerint az elkövetkező 48 órában küldenek egy e-mailt a letöltési linkkel és az aktiváló kóddal.

Ja, és facebook elérés kell, mert like-olás szükséges a letöltéshez. Namármost ez is "bájos" tőlük, hogy ezt - természetesen - nem közölték előre. Miért is nem? (még szerencse, hogy lányom accountjával megoldódott a probléma)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tényleg nem volt egyszerű, de lejött. Ha valaki lemarad a letöltésről, de aktiváló kódhoz hozzájut, nem kell csüggedni, szívesen felteszem Toldacuccotra.

Melyik verziót töltötted le? Mac vagy Win? (Esetleg mindkettő?) Mert hogy egyelőre csak az aktiváló kód jött le. (Meg a két torrent file. Azzal csak otthon tudom lehúzni.)

Szerkesztette bendi
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Én is megpróbáltam leszedni, nagynehezen nekem is bejött az oldal, ahol átirányított a Facebookra...

Ha hamarabb elolvasom ezt vagy a hírleveleimet, akkor nem szenvedtem volna idáig a honlappal :)

De egyébként likeoltam facebookon. De semmit sem akar letölteni, nem jön semmi email. És csak azt írja ki állandóan, hogy osszam meg az oldalamon, meg hívjak meg barátokat az ingyenes letöltéshez. Persze ezeket is megtettem, de semmi :(

Vagy csak várakoznom kell az emailre?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nekem akkor nagy mákom lehetett, mert sem Facebookra nem dobott, sem lájkolni nem kellett, sem semmi. Csak símán megadtam a mélcímemet amire azonnal meg is jött a kód és bedobta a letöltő oldalt. Na azon vagy 50-szer kellett kattintanom mire lejött délelőtt, de már megvan a PC és MAC verzió is.

A levelet pedig a SPAM-ek között keressétek. Nekem legalábbis oda jött. De ha már a kódotok megvan, akkor a két fájlt fel tudom tenni.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

És az a közvetlen regisztrációs oldal, ami ide van belinkelve, vagy más? Mert nekem állandóan azt írja, hogy menjek facebookra, ha akarom.

Kb óránként frissítem az oldalt, hátha engedik újra a regisztrációt onnan. Egyébként magára az oldalra be vagyok regisztrálva meg elvileg bejelentkezve is.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vajon mi lehet az open gomb a jobb felső csücsökben, ami nem működik?

Ott lehet aktiválni? ;)

Elnézést, de nem hagyhattam ki, siralmas amit műveltek informatikailag (de egy marketing egyes is behúzható nekik). Az ingyenebédnek mindig megvan az ára ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Próbáld ki az Antares plugineket, azok közt is van egy de-esser (az "AVOX Evo" csomagból a "SYBIL" nevű plugin az). Mondjuk ezek végett állítólag hangminőség szempontjából nem annyira szoktak odalenni az emberkék, de hátha neked pont bejön. A többi pluginnel pedig mindenféle szokatlan és furcsa dolgot lehet művelni (aminek meg általában nem sok gyakorlati haszna van, de legalábbis szórakoztató és érdekes :rolleyes: ), ha letöltöd, tíz napig lehet őket korlátlanul tesztelni. Egy próbát megér:

http://www.antareste...ad/update.shtml

Hálás köszönetem a segítségért! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...