Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
wendelmar

Egyedi építésű szintetizátorok

Kérdés

Én konkrétan csereberére gondolok, eredeti vasakat cserélnék általam épített vasakra, megrendelés alapján szinte bármit legyártok(nem mindent, atyaúristen nem vagyok)

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Csak egy apró észrevétel: mindenképp célszerűbb lenne először is képekkel/hangfájlokkal/specifikációval bemutatni ezeket a saját építésű vasakat, amik ha meggyőznek másokat, biztosan lesz érdeklődés a csereberére is. üdv

Hozzászólás megosztása

• 0

Mellesleg hozzáférhetőek a moog szintiktől kezdve ezer dolognak a gyári eredeti kapcsolási rajzai. Ha valakinek van ideje, mindent meg lehet alkotni.

Hozzászólás megosztása

• 0
Ekkor: 2013. 09. 01. at 21:33 írta wendelmar:

Én konkrétan csereberére gondolok, eredeti vasakat cserélnék általam épített vasakra, megrendelés alapján szinte bármit legyártok(nem mindent, atyaúristen nem vagyok)

Tudsz gyártani balkezes MIDI billentyűzetet? :D

A ) verzió: Ugyanolyan, mint egy zongorabillentyűzet, csak jobbkézre esik a basszus, balkézre a magas szekció;

B ) verzió: Hasonlít az A verzióhoz,  csak a billentyűk még tükrözve is vannak a hangszer oldalfalával párhuzamos síkra (tehát a C billentyű - nem a hang -  van legfelül/legjobbra, ettől balra a D, és így tovább) .

Milyen lehet egy ilyen?

Szerkesztette Mészáros Nándor

Hozzászólás megosztása