Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

E-mu 6400 classic hiba


brookie

Kérdés

Sziasztok!

 

Szeretett kütyüm tegnap megadta magát. Első jelenség: vinyót nem látja, kizárólag a cd-romot. A vinyónál furcsa ingadozó hang, mintha nem tudná felpörgetni.

Szétszedtem, átmozgattam mindent. A winchester "normál" hangot produkál, viszont a floppy nem reagál (totál lehúztam, beraktam másik floppy-t, azzal ua.), és itt meg is áll a történet a következő üzenetekkel:

 

verifying csum;secs;1882

csum failed.....................................................

checking flopp-flash (váltakozva jelenik meg a kettő

eos4.7 és társai megvannak, de ne tudom felmásolni lemezre, mert nem fér fel. eos exe file méret 1,41, lemez méret ugye 1,38...

Tudnátok segíteni?

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Szeretett kütyüm tegnap megadta magát. Első jelenség: vinyót nem látja, kizárólag a cd-romot. A vinyónál furcsa ingadozó hang, mintha nem tudná felpörgetni.

Szétszedtem, átmozgattam mindent. A winchester "normál" hangot produkál, viszont a floppy nem reagál (totál lehúztam, beraktam másik floppy-t, azzal ua.), és itt meg is áll a történet a következő üzenetekkel:

 

verifying csum;secs;1882

csum failed.....................................................

checking flopp-flash (váltakozva jelenik meg a kettő

eos4.7 és társai megvannak, de ne tudom felmásolni lemezre, mert nem fér fel. eos exe file méret 1,41, lemez méret ugye 1,38...

Tudnátok segíteni?

A 2 lemezt (flashprp, és eos.exe) közben meg tudtam csinálni, de a jelenség nem változik...... hibaüzenetnél megáll és semmi nem történik.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...